Maseczka KN95
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Półmaska KN95 bez zaworka

 • 5 szt.
4,31 zł Brutto 3,50 zł (netto)
Brutto

3,50 zł netto

Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu

MASECZKA OCHRONNA NA TWARZ KN95

Produkt dostępny od ręki na naszym magazynie. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

 • Deklaracja zgodności UE PN-EN 149:2001+A1:2009
 • Maseczki pakowane po 5szt. w strunowo zamykane opakowanie

Oferowane przez nas maski są pakowane w sterylne opakowanie próżniowe. Daje ono 100% ochronę przed bakteriami.

SPECYFIKACJA

 • ️chronią przed bakteriami i wirusami
 • ️stanowią barierę ochronną dla pyłków i roztoczy
 • ️chronią drogi oddechowe przed smogiem, kurzem i pyłem
 • ️są barierą dla kropelek i aerozolu
 • ️ograniczają ekspozycję na metale ciężkie i odór
 • ️Dopasowana - dzięki ergonomicznemu kształtowi i metalowemu klipsowi na nos
 • Metalowy klips jest wszyty w materiał co zapewnia estetyczny wygląd maseczki
 • ️Wygodna - nie utrudnia oddychania i mówienia, przyjemna dla skóry
 • ️Skuteczna - Ochrona do 8h ciągłego stosowania
 • Wysoki współczynnik filtracji bakteryjnej BFE 95% Filtracja KN95 odpowiadająca normom FFP2 i N95.
 • Maski przystosowane do stosowania przez ok. 3 dni. Możliwość wielokrotnego użytku po odpowiedniej dezynfekcji np. parą wodną.

Dzięki odpowiedniemu kształtowi miseczki maska zapewnia idealne dopasowanie niezależnie od kształtu i wielkości twarzy użytkownika. Z obu stron mocowana za pomocą delikatnych gumek. Maska posiada metalowy klips, dzięki któremu możemy idealnie dopasować ją do twarzy zapewniając tym samym bardzo dobrą szczelność. Maska posiada bardzo wysoki poziom filtracji 95%

JAK DZIAŁAJĄ MASECZKI KN95

️ WARSTWA 1 - oddychająca izolacja z miękkiej włókniny, zapewnia komfort w noszeniu

️ WARSTWA 2 - materiał higroskopijny – kontrolujący wilgotność maski i zapobiegający przesiąkaniu płynów, chroni przez zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową.

️ WARSTWA 3 - gęsty filtry z włókniny typu Melt-blown stosowany w wysokiej jakości izolacjach tekstylnych. Filtrowanie antybakteryjne (3.0 µm), przeciwpyłowe, zatrzymywanie kurzu, dymu i nieolejowych cząstek stałych z powietrza.

️ WARSTWA 4 - nietkana włóknina – blokuje przenikanie większych szkodliwych cząsteczek z powietrza oraz mikroorganizmów.

HYDROFOBOWA

Maseczki wykonane są ze specjalistycznego hydrofobowego materiału, który zapobiega wchłanianiu wilgoci zawierającej bakterie i drobnoustroje. Czynniki zewnętrzne takie jak para czy woda dużo trudniej wnikają w strukturę maseczki co czyni tą maseczkę niezwykle trwałą.

Maseczki z filtrem KN95 to skuteczna ochrona twarzy i górnych dróg oddechowych przed dymem, pyłem i drobnoustrojami. Zapobiegają rozprzestrzenianiu zarazków i chronią przed unoszącymi się w powietrzu szkodliwymi cząsteczkami i alergenami. Jednocześnie są wygodne w użytkowaniu. Dzięki lekkiej konstrukcji i wykonania z przyjemnego dla skóry materiału, ich noszenie nie jest uciążliwe i nie wywołuje dużego dyskomfortu. Idealnie przylegające do twarzy krawędzie zapewniają wysoką ochronę, a dzięki wmontowanemu sztywnikowi powstaje lekka przestrzeń wewnątrz maseczki, która pozwala bez problemu poruszać ustami. Wyposażone zostały w zawór umożliwiający swobodne oddychanie i wzbogacone o filtr z aktywnym węglem. Symbol KN95 oznacza, że filtrują 95% zanieczyszczeń. Maseczkę można wygodnie złożyć na pół, co ułatwia przechowywanie w momencie gdy nie jest używana bez naruszenia konstrukcji. Mocowanie za pomocą elastycznych gumek sprawia, że jest uniwersalna i może być wykorzystywana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

KN95-5SZT
Zobacz także