Czyszczenie urządzeń sanitarnych, szczególnie w budynkach wielkopowierzchniowych, to prawdziwe wyzwanie! Jeśli w prywatnej łazience trudziłeś się, by usunąć brud czy kamień, wiesz, jak takie zanieczyszczenia bywają oporne na zwykłe środki czyszczące. Dlatego proponujemy Ci profesjonalną chemię, dzięki której osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych będzie miała ułatwione zadanie!

Środki czystości – profesjonalna chemia

W naszej ofercie znajdziesz produkty, dzięki którym łazienka będzie czysta nie tylko gołym okiem. Płyny i koncentraty tworzone są tak, by posprzątane powierzchnie były wolne od większości bakterii i grzybów, które w wilgoci i cieple mnożą się w bardzo szybkim tempie.

Koncentratem do mycia wodoodpornych powierzchni umyjesz lustra, płytki czy ceramikę, a wszystkie powierzchnie, które nim wyczyścisz, odzyskają naturalny błysk. Uporczywy brud, wosk czy niedoczyszczony od wielu miesięcy kamień to prawdziwe wyzwanie dla osoby, która sprząta, ale i dla środków, których do sprzątania używa. Eilfix z alkoholem poradzi sobie z każdym brudem, a czyszczone miejsca zakonserwuje tak, by brud osadzał się wolniej i był łatwiejszy do pozbycia się go.

Pleśń, mech, grzyby tworzą nie tylko nieestetyczne, ale i groźne dla zdrowia naloty. Skuteczne pozbycie się ich bywa niemożliwe, a sprzątane pomieszczenie szybko pokrywa się nowymi zielonymi warstwami? Wypróbuj produkt, który stworzony został z myślą o takich uporczywych nalotach. Zasadowy odczyn środka czystości sprawia, że myte nim powierzchnie są zabezpieczane przed kolejnymi nalotami. Używaj regularnie antypleśniowego środka czystości, a raz na zawsze pozbędziesz się szkodliwych pleśni i grzybów!

Przeciwgrzybicze, antybakteryjne, zasadowe, antypleśniowe – takie są chemiczne środki czystości, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Silne działania, skoncentrowana formuła, wygodne opakowania i sposób aplikacji sprawiają, że każda butelka wystarczy Ci na wiele dłużej niż Twoje dotychczasowe środki czystości. Zamów i przekonaj się sam!