Buty robocze, ochronne S3 | Obuwie BHP klasy S3

Buty robocze S3

Buty robocze S3 to świetny wybór dla każdego kto poszukuje wytrzymałych i gwarantujących bezpieczną pracę butów. Obuwie robocze klasy ochrony S3 zapewnia ochronny podnosek, antyprzebiciową wkładkę w podeszwie, absorbcję energii w części pięty a także odporność na poślizg oraz przepuszczalność i absorpcje wody.

Buty robocze S3

Jako Natare BHP działamy na rynku od wielu lat. Oferujemy sprawdzoną odzież roboczą i obuwie robocze. Prezentujemy obuwie robocze S3. Są to wybrane modele znanych marek, takich jak Delta Plus, Artra itp. Pilne, Snickers, Beta, Giasco, Polstar, VM. Podstawy, Univix. Buty robocze klasy bezpieczeństwa S3. Oferują ochronę palców i podeszwę odporną na przebicie. Wbudowana pięta, odporna na paliwo i olej. Antystatyczne właściwości podeszwy i pochłanianie energii w części piętowej.

Aby dokonać właściwego wyboru obuwia roboczego, należy zastanowić się, gdzie się znajdujemy. W jakim środowisku będziemy pracować i z jakimi zagrożeniami będziemy musieli się zmierzyć. Szukając wysokiego poziomu ochrony warto postawić na obuwie robocze z klasą ochrony S3. Półbut ochronny S3 ma ochronny podnosek, podeszwę odporną na przebicie i antypoślizgową.

Buty ochronne S3

Buty robocze są często wybieranym obuwiem przez pracowników budowlanych, drogowych i pracowników zewnętrznych. Często wybierani są do pracy jesienią i zimą. Buty robocze S3 mają zazwyczaj dodatkową izolację. Zapewnia lepszy komfort termiczny zimą w postaci sztucznego futra. Można ich z łatwością używać na zewnątrz w trudnych warunkach, takich jak błoto, kałuże, deszcz i nie tylko. Dlatego obuwie robocze S3 jest najczęściej używane na budowach, przy pracach ziemnych czy w rolnictwie. But roboczy to but o zamkniętej konstrukcji, z wysoką podeszwą sięgającą ponad kostkę. Zazwyczaj wykonane są z wytrzymałej skóry, która jest odporna na plamy. Ich konstrukcja dodatkowo stabilizuje kostkę.

Obuwie BHP S3

Buty robocze S3 to coś więcej niż klasyczny wysoki but. Ale są też takie modele jak obuwie czy sandały. Obuwie robocze to obuwie do kostek. Dzięki bardziej otwartej konstrukcji jest idealny dla osób pracujących na zewnątrz. Służę kierownictwu poszukującemu obuwia, które jest całkowicie wygodne i bardzo bezpieczne. Oferujemy duży wybór obuwia roboczego S3 w szerokiej gamie rozmiarów i zabawnych wzorów.