Najczęściej kupowane

Maska z filtrem FFP2 ochronna - OPHARM
Wysyłka w 24H
Półmaska typu FFP2 bez zaworka wyprodukowana w POLSCE przez firmę OPHARM. Klasa ochrony FFP2 równa jest klasie ochrony popularnych chińskich maseczek KN95.
9,47 zł
MINI BLOCZEK DELTA PLUS
Półmaska FFP2 dobrej jakości. 
Produkowana przez znaną Polską firmę FilterService
144,59 zł
Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.

Cechy / Zalety

Maseczka z filtrem FFP3 rekomendowana do ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2.
Składana półmaski filtrujące 3M serii 9300 posiadają trójpanelową, konstrukcję co ułatwia przechowywanie.
Po złożeniu zakryte jest wnętrze półmaski co ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz półmasek podczas przerw w użytkowaniu.
Bardzo dobra szczelność dopasowania - półmaski zachodzą głębiej na brodę i nos. Szeroki środkowy panel zapewnia stabilność położenia, panel dolny skutecznie obejmuje brodę, poruszając się z nią, np. podczas rozmowy.
Nowoczesna włóknina półmasek charakteryzuje się bardzo niskimi oporami oddychania, zwiększając komfort oraz wydłużając okres użytkowania.
Innowacyjny materiał taśm nagłowia redukuje ucisk głowy.
Taśmy posiadają różne kolory, w zależności od klasy ochronnej, co ułatwia identyfikację.
Półmaski przeciwpyłowe są pakowane indywidualnie, aby uniknąć zanieczyszczenia podczas przechowywania.

Wymagania

spełnia normę EN149 - Sprzęt ochrony układu oddechowego. Półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami. Wymagania, badanie, znakowanie.
FFP3 - półmaska w klasie ochronnej 3.