Sandały robocze Urgent - męskie i damskie

Sandały robocze Urgent

Sandały robocze Urgent dla prawdziwych profesjonalistów

Praca w szczególnie trudnych warunkach wymaga użytkowania najwyżej jakości obuwia. Takie rozwiązania oferują najpopularniejsze firmy specjalizujące się w produkcji butów roboczych oraz specjalistycznej odzieży. Jedną z nich jest Urgent. Czym wyróżniają się jej produkty? Przede wszystkim wysoką jakością i trwałością połączonych z nowoczesnym stylem. To właśnie decyduje, że znajdują uznanie wśród profesjonalistów w branży. Sandały robocze Urgent występują w naszej ofercie w wielu typach. Każdy wariant jest z kolei dedykowany do różnego rodzaju pracy. 

Sandały Urgent męskie i damskie w różnych rozmiarach

Asortyment marki Urgent obejmuje między innymi szeroki wybór sandałów roboczych. Wśród nich odkryjesz ogromne zróżnicowanie modeli przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu obuwie swobodnie dostosujesz do panujących warunków pracy czy też indywidualnej specyfiki zakładu lub firmy. Oczywiście, sandały robocze Urgent spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, w związku z czym bez problemu można z nich korzystać w szczególnie niesprzyjających okolicznościach. Sandały Urgent męskie i damskie to idealna okazja do ujednolicenia obuwia roboczego dla danego zakładu. Udostępniane rozmiary mieszczą się w przedziale od 36-47.  

Poznaj szereg zalet sandałów Urgent decydujących o ich użyteczności

Profesjonalne sandały robocze Urgent to również gwarancja jakościowego wykonania ze szczególną dbałością o każdy detal. Poszczególne modele charakteryzują się zabezpieczeniem w postaci metalowych podnosków. Z kolei właściwa konstrukcja podeszw z poliuretanu pozwala zniwelować skutki szczególnie dużych obciążeń i upadków. To ze względu na absorpcję energii w pięcie. Jednocześnie spody są odporne na działanie substancji w postaci benzyny, smarów i olejów. Sandały zapewniają również odpowiednią wentylację powietrza. Oczywiście to tylko nieliczne zalety świadczące o ich użyteczności w pracach montażowych lub w branży transportowej. Jeśli chcesz poznać je wszystkie sprawdź szczegółową charakterystyką wyselekcjonowanych przez nas produktów.