Rękawice antyprzecięciowe

Wiele zawodów wiąże się z ryzykiem uszkodzenia dłoni. Chcąc zadbać o bezpieczeństwo na stanowisku pracy, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiednią odzież BHP. Jako ochrona rąk stosowane są rękawice antyprzecięciowe. Ich wykorzystanie pozwala ustrzec się przed urazami mechanicznymi, spowodowanymi przez maszyny oraz narzędzia. Materiały, z których zostały wykonane, charakteryzują się wysoką odpornością na przecięcia lub przetarcia, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się jako odzież BHP.

Wykorzystuje się je w wielu branżach np. w przemyśle drzewnym, w zakładach obróbki metalu, przemyśle spożywczym, budowlanym, mechanicznym, czy rolniczym. Powszechnie korzystają z nich wszyscy pracownicy, którzy na swoich stanowiskach pracy mają do czynienia z ostrymi przedmiotami. Oferowane rękawice antyprzecięciowe nie tylko zapewniają o ochronę rąk, ale także komfort w trakcie pracy, ponieważ są bardzo wygodne i lekkie. Kolejną ich zaletą jest wytrzymałość, dzięki której mogą pełnić swoją rolę przez długi czas.

RĘKAWICE ANTYPRZECIĘCIOWE ENDURO CUT 5 EXPERT
Produkt niedostępny w tej konfiguracji! Sprawdź dostępność innego rozmiaru lub koloru.
Wytrzymałe rękawice w konkurencyjnej cenie!
Rękawice chroniące przed zagrożeniami mechanicznymi, wykonane z przędzy HPPE i nylonu (ścieg 13), powlekane szarym poliuretanem.
Przędza HPPE tworzy rękawicę niezwykle trwałą i odporną na zużycie, dzięki czemu sprawdzi się ona w najtrudniejszych warunkach pracy.

Rękawice antyprzecięciowe dla pracowników

Rodzajów rękawic ochronnych dla pracowników jest naprawdę wiele. W sklepie z odzieżą roboczą Natare znajdziecie bogaty wybór różnorodnych modeli tego produktu. W tej kategorii oferujemy Wam nowoczesne i praktyczne rękawice antyprzecięciowe dla pracowników, które sprawdzą się w takich branżach jak przemysł drzewny, zakładach obróbki metali, przemyśle spożywczym, budowalnym, rolniczym, mechanicznym i wielu innych. 

Oferowane przez nas wyroby to produkty wysokiej jakości powstałe z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Rękawice antyprzecięciowe zostały tak zaprojektowane, by chronić dłonie przed otarciami czy skaleczeniami. Tworzywo, z którego zostały wykonane jest dodatkowo wzmocnione, co zmniejsza ryzyko ich przecięcia podczas korzystania z różnego rodzaju maszyn i narzędzi.

Wytrzymałe rękawice ochronne antyprzecięciowe

Jeśli szukacie wytrzymałych rękawic antyprzecięciowych, to dobrze trafiliście.  W ofercie sklepu Natare znajdziecie bogaty wybór modeli renomowanych marek, które specjalizują się w produkcji sprawdzonej i skutecznej odzieży ochronnej. Rękawice antyprzecięciowe takich firm jak Deltaplus, MAXIFLEX czy Urgent to produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu ich zastosowanie gwarantuje 100% bezpieczeństwa, a także pełny komfort użytkowania. Można w nich z powodzeniem wykonywać skomplikowane prace manualne. Rękawice antyprzecięciowe nie krępują ruchów, zapewniając maksimum swobody. Do tego posiadają ergonomiczny kształt, są elastyczne i znakomicie dostosowują się do kształtu dłoni. Wyposażenie w wygodny i praktyczny ściągacz sprawia, że rękawice antyprzecięciowe nie zsuwają się podczas pracy i pozostają na swoim miejscu.

Rękawice antyprzecięciowe do pracy w różnych warunkach – dlaczego warto?

Rękawice antyprzecięciowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pracownicy mają styczność z ostrymi przedmiotami lub muszą pracować z różnorodnymi ostrzami. Tego rodzaju zabezpieczenie stanowi dodatkową ochronę ich bezpieczeństwa. Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim podwładnym najwyższy poziom ochrony, który będzie spełniał wszelkie wymogi BHP. Rękawice antyprzecięciowe do pracy w różnych warunkach skutecznie Wam to umożliwią.

W ofercie Natare znajduje się szeroki wybór rozmiarów i modeli, dzięki temu łatwo znajdziecie u nas wytrzymałe rękawice antyprzecięciowe, jakich potrzebujecie. Oferujemy wyroby praktyczne, wytrzymałe i doskonale spełniające swoją rolę. Do tego nasze rękawice cechują się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Dodatkowo możecie liczyć na rabaty, jeśli zamówicie produkt w ilościach hurtowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Gwarantujemy bezpieczną i szybką wysyłkę na terenie całej Polski. Do tego z chęcią pomożemy Wam wybrać najlepsze rękawice antyprzecięciowe dla pracowników. Weźmiemy od uwagę charakter ich pracy i indywidualne potrzeby i na tej podstawie dostosujemy odpowiedni model do oczekiwań klienta. Jesteśmy przekonani, że wytrzymałe rękawice antyprzecięciowe spełnią nawet najbardziej restrykcyjne wymogi.