Hurtownia BHP Łodź

Twoja hurtownia BHP - Łódź i okolice

Jesteśmy dostawcą artykułów BHP i choć swoją siedzibę mamy w województwie łódzkim, nasz asortyment trafia do odbiorców z całej Polski. Oferujemy odzież BHP, obuwie robocze, rękawice i wiele innych, niezbędnych do bezpiecznej pracy artykułów.

W naszej ofercie znajdują się produkty najpopularniejszych na rynku marek z branży BHP - Portwest, Snickers, Uvex, Urgent czy Deltaplus. Wciąż staramy się poszerzać dostępny w naszej hurtowni asortyment tak, aby sprostać wymaganiom klientów i uzupełniać ofertę o pojawiające się w branży nowości.

Odzież robocza w hurtowni BHP Natare - skompletuj wygodny strój do pracy

W Natare znajdziesz odpowiednią dla siebie odzież BHP, dzięki której będziesz mógł bezpiecznie wykonywać swoje obowiązki bez spadku wydajności. Zaopatrujemy zarówno przedsiębiorstwa (firmy budowlane, zakłady produkcyjne itp.), jak i klientów indywidualnych. Dostarczamy świetnej jakości spodnie i kurtki robocze, jak również rękawice oraz elementy ochrony oczu i głowy. Z powodzeniem dopasujesz z nami parametry odzieży BHP do warunków wykonywanej pracy, a na życzenie możemy zaoferować także umieszczenie na niej Twojego logotypu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej hurtowni oraz sklepu internetowego - atrakcyjne ceny i bogata oferta artykułów BHP sprawia, że jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych sklepów z branży BHP wśród lokalnych przedsiębiorców.

Obuwie robocze - desingnerskie, wygodne i bezpieczne

Oferujemy obuwie BHP dla pracowników firm transportowych, osób pracujących w przemyśle ciężkim, spożywczym czy petrochemicznym, a także specjalne buty dla spawaczy i pracowników firm budowlanych. Asortyment hurtowni Natare to produkty najwyższej jakości, spełniające wymagane normy UE i posiadające odpowiednie certyfikaty. Buty BHP z naszej oferty są odporne na czynniki zewnętrzne oraz urazy mechaniczne, dzięki czemu sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą obuwia BHP: polecamy solidne trzewiki, półbuty, buty gumowe, ocieplane, wzmacniane sandały oraz chodaki. Ogromna różnorodność produktów pozwoli Ci znaleźć idealne dla siebie obuwie BHP – odpowiednie na wysokie lub niskie temperatury oraz skutecznie chroniące Cię przed zróżnicowanymi zagrożeniami występującymi w miejscu pracy.

Hurtownia BHP Natare - dostawca lokalny i ogólnopolski

Nasza hurtownia BHP - stacjonarna oraz sklep internetowy - od lat dostarcza klientom wysokiej jakości środki BHP. W naszym regionie jesteśmy liderem w zakresie dystrybucji odzieży roboczej i obuwia ochronnego dla pracowników branż przemysłowych.

W województwie łódzkim, w którym mieści się wiele zakładów produkcyjnych, firm remontowych, transportowych i usługowych, dostarczamy niezawodne akcesoria BHP i budujemy udane relacje biznesowe z naszymi wieloletnimi kontrahentami. Naszą pozycję na rynku opieramy na fachowym doradztwie, atrakcyjnych ofertach cenowych, dostępności szerokiej gamy produktów oraz szybkiej realizacji zamówień.

Zachęcamy do współpracy wszystkich poszukujących wysokiej jakości produktów BHP.

PW NATARE FARTUCHY

PW NATARE FARTUCHY

Piłsudskiego 111
92-332 Łódź
Polska
  • phone+48 6421501
  • mailfartuchylodz@natare.pl
Pon.
  • 08:00 - 17:00
Wto.
  • 08:00 - 17:00
Śro.
  • 08:00 - 17:00
Czw.
  • 08:00 - 17:00
Pią.
  • 08:00 - 17:00
Sob.
  • Nieczynne
Nie.
  • Nieczynne