Odzież dla spawacza

Spawanie to praca, która niesie ze sobą dla pracownika podwyższone ryzyko urazu. Wysoka temperatura czy iskry towarzyszące jej wykonywaniu, sprawiają, że podczas spawania potrzebne jest profesjonalne ubranie spawalnicze, zwiększające bezpieczeństwo pracy.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wszystko, co jest potrzebne i wymagane podczas realizacji prac spawalniczych. Wyposażenie obejmuje zarówno ubrania spawalnicze, jak i specjalistyczne osłony dłoni, twarzy czy oczu – jednym słowem wszystko, co niezbędne, by ryzyko jakiegokolwiek wypadku przy pracy było zredukowany niemal do zera.

Niezawodne spodnie i kurtki spawalnicze

Dystrybuujemy wyłącznie ubrania do spawania, które pochodzą od sprawdzonych i cenionych na rynku odzieży BHP producentów. Oferujemy m.in. kurtki spawalnicze i spodnie Planam czy Weldas – wykonane z materiału odpornego na wysokie temperatury i ognioodpornego. Dobra kurtka spawalniczaspodnie spawalnicze, a także kaptur termo ochronny, fartuch, czy cały kombinezon dla spawacza to gwarancja komfortu i niskiego ryzyka wypadku przy pracy. Wybierając akcesoria dla spawalnika w naszym sklepie internetowym, możecie oczekiwać oczekiwać:

  • bogatej gamy produktów, która stale się poszerza – bez względu na to, na jaką skalę wykonujecie prace związane ze spawaniem, w naszym katalogu czekają odpowiednie ubrania,
  • profesjonalnego doradztwa przy wyborze akcesoriów do spawania – podpowiemy, które ubrania najlepiej sprawdzą się w Państwa firmie, uwzględniając również możliwości budżetowe,
  • sprawnej dostawy – ubrania do spawania dotrą w krótkim czasie,
  • konkurencyjnych stawek za najlepsze produkty BHP na rynku.

By złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym, wystarczy kilka kliknięć. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów dla spawaczy oraz do wyboru tych, które odpowiadają Wam najbardziej. Zapewniamy dogodne warunki płatności oraz ekspresowe przygotowanie towarów do wysyłki.