Odzież Ostrzegawcza Portwest

Portwest - globalny producent odzieży roboczej

Portwest to międzynarodowa firma z siedzibą w Irlandii specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży roboczej a w szczególności odblaskowej. Produkują również odzież trudnopalną (która świetnie sprawdzi się dla osób pracujących w wysokich temperaturach np. spawaczy) obuwie ochronne, rękawice robocze i środki ochrony osobistej.

Wygoda i bezpieczeństwo - postaw na odzież roboczą Portwest

Wysokiej jakości materiały oraz komfort noszenia. To kluczowe cechy przy doborze odpowiedniej odzieży ochronnej. Spędzamy w niej często o wiele więcej niż 8 godzin. Ma zapewnić nam ona pełną funkcjonalność a także nie może krępować ruchów. Obecnie bluzy robocze dzięki nowoczesnemu i uniwersalnemu designowi nosi się z przyjemnością zarówno w pracy jak i do użytku codziennego. Najpopularniejsze bluzy BHP wykonane są z bawełny oraz z materiału łączącego bawełnę z poliestrem. Bluza robocza różni się od bluzy codziennej przede wszystkim funkcjonalnymi opcjami oraz odpornością na uszkodzenia i rozdarcia. 

Zwiększ widoczność po zmroku - sprawdź odzież ostrzegawczą Portwest

Portwest słynie z produkcji dobrej i wytrzymałej odzieży ostrzegawczej. Odblaskowa odzież to niezbędny element garderoby w pracach wykonywanych na zewnątrz przy drodze a w szczególności po zmroku. Wykorzystanie odblasków wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo pracy. Portwest w swojej ofercie posiada wiele odblaskowych kamizelek. Oprócz podstawowych modeli z poziomymi pasami posiada również modele specjalistyczne z dodatkowymi kieszeniami na narzędzia i akcesoria, miejscami na identyfikatory a także wersje zapinane na suwak.

Kamizelka odblaskowa - popraw swoje bezpieczeństwo w pracy

Portwest produkuje kamizelka odblaskowe dla dorosłych jak i dla dzieci. Kamizelka ostrzegawcza jest niezbędna w zakładach pracy, magazynach gdzie występuje wzmożony ruch wózków widłowych i ręcznych. O kamizelce odblaskowej knie mogą również zapomnieć kierowcy i rowerzyści, którzy dzięki kamizelce mogą być lepiej widoczni na drodze.