Ubrania robocze komplety – natare.pl

Ubrania robocze komplety ubrań

W przypadku wielu zawodów, odzież robocza jest wymagana przez przepisy BHP. Dzięki niej można zapewnić pracownikowi komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie pracy. W naszym asortymencie dostępne są stroje, które sprawdzają się w wielu branżach np. drogowej, transportowej, budowlanej, w przemyśle ciężkim, czy chemicznym. Oferowane komplety ubrań roboczych są produkowane z dużą dbałością o detale, dzięki czemu pracownicy dobrze się w nich prezentują, co pozwala zrobić pozytywne wrażenie na klientach.

W ofercie posiadamy np. przeciwdeszczowe komplety ubrań ochronnych, wykonane z poliestru powlekanego poliuretanem. Doskonale nadają się do noszenia podczas wykonywania obowiązków w deszczu lub w miejscach, w których panuje duża wilgotność. W asortymencie dostępna jest także odzież ochronna wykonana z materiału stanowiącego mieszankę poliestru i bawełny oraz ze stuprocentowej bawełny. Oferowane stroje charakteryzują się dużą odpornością na rozerwanie, dzięki czemu mogą pełnić swoją funkcję przez długi czas.

Ubranie PIRAT SARA
Ubranie Pirat Plus
Skład 50% Poliester, 50% Bawełna
230 gramów na metr kwadratowy
99,94 zł

Wysokiej jakości komplety ubrań roboczych – poznaj ofertę Natare!

Wysokiej jakości odzież robocza wymagana jest w przypadku wielu profesji. Jej zadaniem jest zabezpieczenie zarówno pracownika, jak i środowiska pracy. Przepisy BHP jasno określają, w jakich profesjach należy sięgnąć po ubrania robocze.

Odzież robocza konieczna jest w wielu zakałach przemysłowych. Laboratoriach i wszędzie tam, gdzie panują trudniejsze warunki pracy. Oczywiście jej rodzaj powinien być dostosowany do konkretnych wymogów danego zakładu. W sklepie Natare.pl oferujemy wysokiej jakości komplety ubrań roboczych. Które zadbają o bezpieczeństwo i komfort każdego pracownika. Nasza odzież znacznie podnosi higienę, ergonomię i wydajność pracy. Pozwala skutecznie wykonywać codzienne obowiązki, gwarantując użytkownikowi maksimum bezpieczeństwa.

Nasze komplety ubrań roboczych składają się z bluz oraz spodni powstałych z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. To produkty uniwersalne, które sprawdzą się zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Ponadto oferujemy szeroki wybór rozmiarów, dzięki czemu znajdziesz u nas produkty dostosowane do potrzeb każdego pracownika. Warto podkreślić, że komplety ubrań roboczych od Natare powstały z dbałością o najdrobniejszy detal wykonania. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz, wyroby najlepszej jakości.

Komplety ubrań roboczych – dla pracowników zewnętrznych

Wiele zawodów wykonywanych jest na zewnątrz, co uzależnia pracowników od aktualnie panujących warunków pogodowych. Ma to miejsce przede wszystkim na budowach, w transporcie, przy pracach drogowych czy w przemyśle ciężkim. By zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki do pracy na zewnątrz. Warto wyposażyć ich w przeciwdeszczowe komplety ubrań roboczych. Umożliwią one wykonywanie obowiązków zawodowych nawet w deszczu.

Przeciwdeszczowe komplety ubrań roboczych składają się z profesjonalnych kurtek oraz spodni. Część wyrobów posiada emblematy ostrzegawcze, które zwiększają bezpieczeństwo pracownika podczas prac na drodze. Do stworzenia odzieży przeciwdeszczowej użyto solidnych i wytrzymałych materiałów, które ochronią nawet przed największym deszczem. 

W ofercie znajdziecie produkty renomowanych marek Sara oraz Deltaplus. To specjaliści w branży odzieży ochronnej. Tworzą ubrania cechujące się znakomitą jakością, trwałe i bezpieczne. W ich projektach liczy się każdy szczegół wykonania, a przede wszystkim komfort użytkowania. 

Komplety odzieży roboczej – szeroki wybór na Natare.pl!

Postaw już dziś na wysokiej jakości komplety ubrań roboczych od Natare. Zapewnij swoim pracownikom najlepsze warunki pracy nawet przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy Wam wybrać najlepszy model odzieży roboczej na miarę Waszych potrzeb.

Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości oraz ekspresową i bezpieczną wysyłkę. Realizujemy również zamówienia hurtowe.