Buty robocze S1P

Buty robocze S1P to wygoda i bezpieczeństwo w czasie pracy. Każdy pracownik powinien być wyposażony w odpowiednie obuwie w zależności od stanowiska pracy. Buty robocze o klasie S1P to gwarant ochrony stopy. 

Obuwie ochronne S1P wyposażone jest w:

  • Podnosek ochronny (kompozytowy lub stalowy)
  • Podeszwę z wkładką antyprzebiciową
  • Podeszwę odporną na oleje oraz pochłaniające energię pod piętą.
  • podeszwę o właściwościach antyelektrostatycznych I antypoślizgowych.

Buty robocze S1P - Wysoka klasa ochrony 

Obuwie robocze o klasie ochrony S1P charakteryzuje się wysokim komfortem noszenia oraz ciekawymi walorami bezpieczeństwa. Buty robocze S1P cechują się, podnoskiem ochronnym chroniącym przed uderzeniami z energią 200 J. Podnosek może być stalowy lub kompozytowy. Podeszwę o właściwościach antyelektrostatycznych i antypoślizgowych. Podeszwa wyposażona w antyprzebiciową wkładkę, która ochroni przed nadepnięciem na ostre przedmioty. Absorbcja energii w części piętowej obuwia. Podeszwa odporna na oleje.

Każdy pracownik powinien być wyposażony w odpowiednie buty robocze spełniające normy BHP. Jednym z podstawowych zabezpieczeń są właśnie buty robocze. Wyposażone w podnosek, uchronią pracownika przed urazami. Warto wybrać odpowiednie buty robocze oferujące ochronę zgodną z warunkami. Które panują na danym stanowisku pracy.

Obuwie robocze S1P - Komfort i wygoda w pracy

Trzewiki robocze czy półbuty robocze?  A może przewiewne sandały? Wybierz sam wersje obuwia dostosowaną do twojego stanowiska pracy. Trzewiki robocze to dobry wybór w czasie niskich temperatur. Trzewiki to wysokie obuwie sięgające za kostkę osłaniające całą stopę. Często występują w wersjach ocieplanych z dodatkową wewnętrzną ociepliną. W klasie ochrony S1P buty robocze trzewiki wyposażone są w podnosek ochronny. Podeszwę antypoślizgową, antyprzebiciową wkładkę w podeszwie oraz absorbcje energii w części piętowej obuwia. Dla osób poszukujących niskiego obuwia bhp, do kostki zaleca się zakup półbutów roboczych. Posiadających klasę S1P. Obuwie robocze charakteryzuje się wkładką antyprzebiciową. Podeszwą odporną na oleje, wytrzymałym podnoskiem ochronnym oraz świetnie absorbuje energię w pięcie. Pracownicy magazynu oraz hal produkcyjnych szczególnie cenią sobie sandały robocze. Sandały robocze zapewniają wysoką przewiewność oraz komfort noszenia. Sandały bhp są zazwyczaj lżejsze niż inne rodzaje obuwia. Dlatego dobrze sprawdzą się w czasie wielogodzinnej pracy.

Buty robocze S1P - buty robocze na każdą okazję

W naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajdą się różnorodne modele na każdą kieszeń. Znajdziemy tanie buty robocze jak i te bardziej kosztowne modele. Posiadamy modele butów roboczych wielu marek. Możemy wyróżnić Urgent BHP, Beta, Portwest, Artra, Polstar, Delta Plus i wiele więcej. Buty robocze, które posiadamy w naszym sklepie występują w wielu kolorystykach oraz rozmiarach. Buty robocze bhp wysyłamy do każdego miasta kurierem DPD lub Inpost. Wysyłamy między innymi do Warszawa BHP, Tychy, Katowice. Gorzów Wielkopolski, Wrocław, Tarnów bhp, Rzeszów bhp, Lublin, Szczecin BHP, Kalisz, Bydgoszcz BHP, Grudziądz, Olsztyn BHP. Odpowiednio dobrane buty robocze to podstawa wygody i komfortu w czasie wielogodzinnej pracy.