Odzież antystatyczna Sara

Wysokiej jakości ubrania oraz bluzy elektrostatyczne Sara

Ubrania antystatyczne to produkt dla bardzo wymagających klientów, dla których bezpieczeństwo pracowników jest bardzo ważne. Ubrania te wykonywane są z materiałów, który doskonale chroni przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Sprawia to, że znacząco wzrasta bezpieczeństwo pracownika w trakcie pracy z materiałami łatwopalnymi, w laboratorium badawczym czy w różnorodnych zakładach przemysłowych. W asortymencie przygotowanym przez sklep interntowy natare.pl można znaleźć wiele rodzajów odzieży o tych właściwościach, mianowicie: bluzy elektrostatyczne Sara, skarpetki, spodnie do pasa antyelektrostatyczne, kurtki zimowe antyelektrostatyczne, spodnie ogrodniczki antyelektrostatyczne i wiele więcej.

Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty uznanych producentów odzieży roboczej z solidnych i bardzo dobrych materiałów, co gwarantuje znakomitą trwałość oraz komfort w trakcie użytkowania. Zakupy w natare.pl to wygodny sposób na poprawę bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych obowiązków! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!

Wygodne spodnie elektrostatyczne dla pracowników Sara

Proponowane spodnie antystatyczne to produkt, który dostępny jest w kilku wariantach do wyboru. Asortyment sklepu natare.pl obejmuje między innymi: spodnie ogrodniczki antyelektrostatyczne, spodnie do pasa antyelektrostatyczne czy spodnie do pasa ocieplane antyelektrostatyczne. Przygotowane spodnie elektrostatyczne dla pracowników Sara dostępne są w bardzo szerokiej rozmiarówce, mianowicie od rozmiaru S do rozmiaru XXXL. Doły nogawek, bez względu na model zostały  wykonane są z tkaniny kontrastowej, która jest dodatkowo obszyta taśmą odblaskową 3M o szerokości 2,5 cm. To bardzo funkcjonalna odzież, ponieważ oferowane modele posiadają sporą ilość kieszeni, potrójny szew wewnętrzny i siedzeniowy oraz znacznie więcej atutów. Spodnie marki Sara to profesjonalne ubranie robocze, które uszyto z bardzo dobrej jakości materiału. Jakość ta wpływa trwałość, żywotność kolorów oraz dość długi czas użytkowania. 

Kurtki antystatyczne Sara na każdą pogodę!

Doskonałym uzupełnieniem spodni elektrostatycznych marki Sara są zarówno bluzy, jak  i kurtki antystatyczne Sara w wielu rozmiarach do wyboru dostępne w ofercie sklepu internetoweo natare.pl. Odzież wierzchnia posiada naszytą na rękawach taśmę odblaskową 3M o szerokości 2,5 cm, która poprawia widoczność pracownika w każdych warunkach. W zależności od wyboru modelu, kurtki te różnią się nieznacznie funkcjonalnością oraz dodatkowymi zaletami. Niemniej każdy z nich został wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który wpływa na wygodę w czasie noszenia. Dodatkowo kurtki i bluzy marki Sara posiadają sporą ilość kieszeni, dzięki czemu to bardzo praktyczne propozycje. Wybór odzieży marki Sara to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa w pracy pod wieloma względami. Serdecznie zachęcamy do skompletowania zestawu na każdą porę roku, który doskonale odnajdzie się z niejednej firmie!