Maski przeciwpyłowe

W sklepie BHP Natare znajdziesz bogatą ofertę masek przeciwpyłowych - szeroki wybór modeli gwarantuje dostępność takiej, której akurat potrzebujesz. Oferowane przez nas maski nadają się zarówno do zastosowania podczas prac remontowych czy budowlanych, podczas których może występować duże zapylenie lub nieprzyjemny zapach, np. chemikaliów. Dzięki maskom przeciwpyłowym i filtrującym możesz znacząco poprawić komfort pracy swojej lub swoich pracowników.

Maseczka medyczna na gumkę II R 8% VAT BFE
Maseczka medyczna Polskiego producenta na gumkę II R 8% VAT (BFE >= 98%)
Opakowanie:

50szt (Pudełeczko kartonowe)
2000szt. (Karton zbiorczy 40X50szt.)
13,99 zł

Ochronne maski przeciwpyłowe i filtrujące

Niektóre miejsca pracy wymagają szczególnych środków ostrożności. Pracownicy są bowiem narażeni na działanie szkodliwych substancji chemicznych, oparów lub pyłów. By zapewnić im najwyższy poziom bezpieczeństwa od pracodawców wymaga się zakupienia odpowiedniej odzieży ochronnej. Jednym z jej elementów są profesjonalne maski ochronne, które skutecznie zabezpieczą drogi oddechowe przed wdychaniem szkodliwych substancji.

W ofercie Natare.pl zapewniamy maski przeciwgazowe, maski filtrujące, a także wymienne wkłady filtrujące do masek.

Do pracy w najbardziej wymagających warunkach polecamy maski przeciwgazowe pełnotwarzowe, które ochronią nie tylko drogi oddechowe, ale również oczy i skórę twarzy. Są one łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, a ponadto zapewniają 100% komfortu podczas wykonywania czynności pracowniczych. Maski wyposażone są w skuteczne systemy filtrujące, a do tego zostały tak skonstruowane, by zapobiec parowaniu oraz powstawaniu wilgoci. W ofercie dostępne są maski przeciwgazowe, które łatwo wyregulować do odpowiedniego rozmiaru.

Maski filtrujące – skuteczna ochrona

Z kolei tam, gdzie nie potrzeba aż tak szczelnej ochrony całej twarzy, polecamy wybrać maski filtrujące zakrywające nos i usta. Ten rodzaj produktu również skutecznie chroni przed działaniem szkodliwych pyłów i oparów. Sprawdzi się w wielu zakładach produkcyjnych, gdzie pracownicy są narażeni na niedogodności, które wystawiają na szwank ich układ oddechowy.

Ponadto maski filtrujące, polecane są również do użytku przez osoby prywatne. Mogą być znakomitym zabezpieczeniem przed smogiem. Polecamy je szczególnie osobom mieszkającym w dużych miastach, w których problem zanieczyszczonego powietrza jest bardzo wysoki. Zastosowanie masek filtrujących pomoże ochronić Wasze płuca przed zanieczyszczeniami, podnosząc jakość oddychania. 

Oferowany produkt stanowi również efektywną ochronę przed bakteriami i wirusami. Warto, by po tego typu zabezpieczenie sięgnęły osoby z obniżoną odpornością, które mają skłonności do szybkiego łapania infekcji. Maska filtrująca ochronna sprawdzi się przede wszystkim w okresach przejściowych czyli na wiosnę i jesień, kiedy wirusy i bakterie są najbardziej aktywne. Polecamy produkt także osobom ze skłonnościami do alergii oddechowych.

Maski przeciwpyłowe z zaworami

Niektóre modele dostępnych masek są wyposażone w zawory, które pozwalają odprowadzać nadmiar pary wodnej. Maski wykonane są z syntetycznej włókniny o świetnych właściwościach filtrujących i wytrzymałościowych. Wśród dostępnych artykułów w ofercie naszej hurtowni znajdziesz także maski silikonowe oraz z polipropylenu - mają zastosowanie przede wszystkim podczas prac rolniczych przy opryskiwaniu roślin.

Dbaj o zdrowie z maskami przeciwpyłowymi

Niektóre zanieczyszczenia i pyły unoszące się w powietrzu nie są widoczne gołym okiem, a mimo to bywają bardzo szkodliwe dla zdrowia (zwłaszcza np. powszechny smog). Stosowanie masek przeciwpyłowych pomaga zwiększyć nasze bezpieczeństwo i uchronić się przed negatywnymi konsekwencjami wdychania szkodliwych pyłów dla naszego zdrowia.

Maski przeciwpyłowe z pewnego źródła

Dostępne na rynku maski ochronne różnią się między sobą jakością wykonania oraz skutecznością. Aby mieć pewność co do bezpieczeństwa danego produktu, dobrze jest wybierać produkty ze sprawdzonego źródła. W naszej hurtowni oferujemy również maski przeciwpyłowe FFP2 - wygodne i skuteczne, przydatne zwłaszcza w branżach przemysłowych, pożarnictwie i podczas prac budowlanych.

W hurtowni Natare dbamy o najwyższą jakość produktów oraz obsługi klientów - dostarczamy produkty wyłącznie z zaufanych źródeł. Jeśli potrzebujesz solidnych i niezawodnych masek przeciwpyłowych czy innych produktów BHP, zamów je w naszym sklepie internetowym - szybko i wygodnie!