Hełmy ochronne

Hełmy ochronne - jakie wybrać?

Ochrona głowy ma ogromne znaczenie. Hełmy ochronne są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego pracownika budowy. Stosują je także pracownicy fabryk, magazynów wysokiego składu czy linii montażowych. Przepisy BHP bezwzględnie wymagają od każdego, kto wejdzie na taki teren, założeniu kasku ochronnego – wszystko w trosce o zdrowie i życie pracowników, dostawców i innych osób tam przebywających. My także nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy.

Czy kaski budowlane sprawdzają się w pracy?

Kaski budowalne spełniają najwyższe normy, dzięki czemu stanowią maksymalną ochronę dla wszystkich narażonych na wypadki osób. Jest to możliwe dzięki najlepszej jakości materiałom, z których hełmy ochronne zostały wykonane, a także wytrzymałym konstrukcjom. Wiemy też, jak ważna jest ergonomia pracy, która nie byłaby możliwa bez wygodnych kasków ochronnych. Dlatego oferujemy takie ochronne nakrycia głowy, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. Dzięki temu użytkownik czuje się pewnie, praca wykonywana jest w optymalnych warunkach, idzie sprawnie, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Dobrze dopasowany kask ochronny oraz praktyczne i wytrzymałe wiązania sprawiają, że pracownik nie musi go ciągle poprawiać, a może całkowicie skupić się na tym, co właśnie wykonuje.

Robocze hełmy ochronne i kaski na budowę

Interesują nas tylko sprawdzone rozwiązania i właśnie dlatego wybieramy tylko najlepszych producentów. W naszej ofercie mamy ochronne hełmy takich firm, jak: Deltaplus, Peltor, Quartz. Nowoczesne technologie wykorzystane do tworzenia roboczych kasków połączone z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że producenci nie przez przypadek podbijają międzynarodowy rynek.

Przygotowaliśmy specjalistyczne kaski dla osób zajmujących się np. spawaniem, a także miękkie nakrycia głowy, przeznaczone dla pracowników, którzy nie są narażeni na niebezpieczne wypadki. Pamiętaj jednak, że nawet niewielki uraz głowy może okazać się niebezpieczny i warto zapewnić ochronę tej części ciała, chociażby w postaci lżejszego okrycia.

W naszej ofercie znajdziesz kaski ochronne BHP, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort pracy Tobie i Twoim pracownikom. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń, a pomożemy dobrać najlepsze kaski i hełmy ochronne dla Twojej działalności.