Rękawice nitrylowe

Rękawice nitrylowe ochronne

Rękawice robocze to podstawa wyposażenia ochronnego dla pracowników w wielu miejscach pracy. Nie da się bowiem ukryć, że wszystkie obowiązki pracownicze wykonywane codziennie przez zatrudnionych mogą w różnorodny sposób wpływać na dłonie i ich skórę. Wszystko zależy od specyfiki miejsca pracy. W wielu zakładach konieczna jest ochrona dłoni przed zabrudzeniem, kontaktem z niebezpiecznymi substancjami lub przed skaleczeniem czy otarciami. W niektórych placówkach np. medycznych konieczne jest zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju drobnoustrojami. Ta ochrona dotyczy zarówno osób w nich pracujących, jak i pacjentów.

Jeśli i Ty także chcesz odpowiednio wyposażyć pracowników i zabezpieczyć ich dłonie przed zewnętrznymi oddziaływaniami, sięgnij po sprawdzone rękawice nitrylowe, których szeroki wybór znajdziesz w niniejszej kategorii.

Sprawdzone rękawice nitrylowe do pracy

Oferujemy szeroki wybór sprawdzonych rękawic nitrylowych do pracy zarówno jednorazowych, jak i wielorazowego użytku. W ofercie znajdują się produkty o zróżnicowanej funkcjonalności. Najbardziej podstawowym wyrobem, który sprawdzi się w wielu miejscach pracy są jednorazowe rękawice nitrylowe. Stanowią one doskonałe zabezpieczanie przed zabrudzeniem dłoni, chronią również przed bakteriami, wirusami i innymi drobnoustrojami. Większość oferowanych modeli jest niepudrowana. Do wyboru oferujemy kilka rodzajów rozmiarów rękawiczek jednorazowych, dzięki czemu łatwo je dostosować do wymogów pracowników. Są idealne zarówno na męskie, jak i damskie dłonie. Sprzedawane w opakowaniach zbiorczych po 100 sztuk.

W ofercie znajdują się również sprawdzone rękawice nitrylowe do pracy wielorazowego użytku. Znajdziecie u nas pogrubiane modele wyściełane od wewnątrz bawełną, dzięki której produkt łatwo się zakłada i zdejmuje. Dodatkowa wyściółka z bawełny zapobiega również nadmiernemu poceniu się dłoni, co znacznie podnosi komfort pracy. Alternatywą dla rękawic nitrylowych z dodatkową wkładką bawełnianą są rękawice wykonane z bawełny pokryte nitrylową powłoką. Takie rozwiązanie zabezpiecza skutecznie przed zmoczeniem rękawic, jest także znakomitym ułatwieniem podczas pracy z różnorodnymi narzędziami. Nitryl sprawia, że akcesoria nie wyślizgują się z rąk, dzięki czemu chwyt jest stabilny i precyzyjny. To znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i czyni prace efektywniejszą oraz szybszą.

Profesjonalne rękawice z nitrylu – wybierz na Natare.pl!

Oferowane na Natare.pl rękawice nitrylowe dla pracowników to produkty wysokiej jakości stworzone przez sprawdzonych w branży odzieży ochronnej producentów. Wykorzystane materiały gwarantują produktom wielofunkcyjność i szerokie zastosowanie, a także dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie bardzo szeroką gamę modeli i rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dostosujecie produkt do Waszych oczekiwań i możliwości finansowych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Praca w przemyśle poligraficznym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym, samochodowym czy lakierniczym wymaga specjalistycznej ochrony dłoni. W utrzymaniu najbardziej wygórowanych zasad bezpieczeństwa pomogą Ci wielorazowe rękawice nitrylowe, które posiadają wszystkie potrzebne cechy, aby takie rękawiczki stanowiły ochronę, ale i były wygodne w użytkowaniu.

Rękawice nitrylowe wielokrotnego użytku

Nitrylowe rękawice chronią delikatną skórę dłonie przede wszystkim przed olejami, benzyną, tłuszczami i smarami, ale nitrylowa powłoka stanowi barierę także dla rozpuszczalników pochodzenia organicznego. Dzięki zastosowaniu cienkiego materiału praca w nich jest wygodna – można wykonywać nawet precyzyjne, manualne czynności. Dzięki różnym rozmiarom nitrylowe rękawice dopasujesz do rozmiaru dłoni, a w idealnym przyleganiu do dłoni pomoże ściągacz, który ustabilizuje rękawiczkę. Pracownik będzie więc pewny ochrony i nie będzie się skupiać na ciągłym poprawianiu rękawiczek.

W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele rękawic nitrylowych. Część z nich nitrylem pokryta jest na wewnętrznej stronie dłoni oraz fragmencie dłoni na zewnętrz. Dzięki bawełnianej części skóra oddycha, a dłoń się nie poci. Jeśli potrzebujesz pełnej ochrony, wybierz nitrylowe rękawiczki, które całkowicie pokryte są nitrylem. Dzięki procesowi flokowania nitryl nałożony jest na bawełnę, więc nitrylowe rękawice od wewnątrz są przyjemne w dotyku.

Jeśli zależy Ci, by każdorazowo zakładać świeże rękawiczki, wybierz jednorazowe rękawice z nitrylu, które po wykonanej pracy można bez wyrzutów sumienia wyrzucić do śmieci. Nitryl jest bowiem substancją biodegradowalną, używając więc jednorazowych rękawiczek nitrylowych, nie szkodzisz środowisku.

Rękawice nitrylowe ułatwiają pracę nie tylko osobom, które mają styczność z tłustymi substancjami, ale także tym, którzy dźwigają duże i niewygodne ciężary. Dzięki takiej ochronie dłoni nie odczujesz ciężaru tak bardzo, nie zranisz się i nie będziesz miał odcisków, a po wykonaniu pracy zdejmiesz rękawiczki i Twoje dłonie będą czyste! Wybierz model nitrylowych rękawic i złóż zamówienie online.