Wynajem i serwis odzieży roboczej

Potrzebny jest Państwu profesjonalny serwis odzieży roboczej? Jeśli poszukujecie kompleksowej i profesjonalnej usługi, która pozwoli Wam zapomnieć o jakichkolwiek obowiązkach związanych z dostawą, oczyszczaniem, naprawą czy wymianą ubrań roboczych dla pracowników – jesteśmy do dyspozycji. Jako wieloletni dystrybutor odzieży ochronnej i roboczej, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, oferując szeroką obsługę, zapewniającą komfort i pozwalającą zadbać o dobry wizerunek firmy.

Serwis i wynajem odzieży roboczej – co oferujemy?

Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.:

  • wynajem oraz dostarczenie szafek pracowniczych,
  • dopasowanie i dostarczenie odzieży roboczej – adekwatnej do potrzeb Państwa biznesu, włącznie z możliwością imiennego oznaczenia każdej sztuki czy wykonania nadruku,
  • regularną wymianę odzieży na czystą,
  • usługi oczyszczania i sterylizacji odzieży,
  • naprawę oraz wymianę zniszczonych elementów odzieży,
  • dostarczanie nowej odzieży wprost do szafek pracowniczych.

Jednym słowem: jeśli potrzebują Państwo kompleksowego wsparcia w dobrej cenie, zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem odzieży roboczej?

Ponieważ dzięki nam oszczędzasz cenny czas! Specjalnie dla naszych Klientów dobieramy najlepszą odzież roboczą, wykonaną z trwałych materiałów. Staramy się by była jak najlepiej dopasowana do działalność firmy i potrzeb pracowników. Wynajmując odzież roboczą w naszej firmie możecie mieć pewność, ze będzie zawsze czysta, w dobrym stanie – tak by pracownicy godnie reprezentowali firmę. Doskonale wiemy, że podczas wykonywanej pracy łatwo zabrudzić ubranie robocze. Plamy bywają trudne do usunięcia, przez co odzież może wyglądać nieestetycznie. Z nami nie musisz się już o to martwić – dołożymy wszelkich starań żeby odzież dla pracowników była w nienagannym stanie, czysta i sterylna.

NAPISZ DO NAS

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz