Lista produktów marki SARA

Sara Workwear

Najwyższa jakość dostępna na rynku pozwoliła Sara Workwear stać się czołowym producentem odzieży BHP. Jako Polski producent Sara Workwear współpracuje z najlepszymi światowymi dostawcami. Sara Workwear chwali się spełnianiem najwyższych standardów i oczekiwań klientów. Tworzą wygodną i spełniającą oczekiwania odzież roboczą, zwracając uwagę podczas produkcji na każdy szczegół. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pracownik czuje się nie tylko komfortowo ale również bezpiecznie. Produkty Sara Workwear wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania.

Odzież robocza Sara 

Dzięki szerokiej gamie produktów od Sara Workwear jesteśmy w stanie wybrać idealny produkt dla siebie. Odwiedzając naszą stronę internetową natare.pl na spokojnie każdy wybierze produkt spełniający oczekiwania. Dysponujemy szerokim asortymentem. Posiadamy bluzy, spodnie do pasa. Spodnie 3/4, ogrodniczki, kamizelki robocze. Kamizelki ocieplane, półbuty i wiele wiele więcej.

Sara Workwear - odzież BHP

Sara Workwear jest to firma stacjonująca w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w branży BHP. Sara Workwear jest w stanie wyposażyć nas od butów po samą bluzę. Z ciekawostek o firmie Sara Workwear sponsoruje 3 rowerowy dzień dziecka. Jest również sposnorem GKM-u. Nie powstrzymuj się, noś logo szczytnej firmy na swoich spodniach bądź na swojej piersi.

Ubranie PIRAT SARA
Ubranie Pirat Plus
Skład 50% Poliester, 50% Bawełna
230 gramów na metr kwadratowy
99,94 zł