Lista produktów marki GIASCO

Buty robocze Giasco - renomowane obuwie włoskiego producenta

Praca praktycznie w każdej branży może narazić stopy na niebezpieczeństwo. Zadbaj o bezpieczeństwo w czasie pracy i postaw na obuwie robocze Giasco. Otrzymasz u nas trwałe buty wykonane z solidnych materiałów. Odpowiedni dobrane buty robocze Giasco ochronią użytkownika przed zagrożeniami mechanicznymi, chemicznymi a także niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Trzewiki robocze - skuteczna ochrona stopy 

Obuwie robocze Giasco produkowane są we Włoszech od ponad 50 lat. Firma od zawsze skupiała się tylko i wyłącznie na butach, oferując wysokiej jakości obuwie robocze. Produkują świetne trzewiki, które charakteryzują się wysokim stanem, sięgają za kostkę i są chętnie wykorzystywane w branży budowlanej oraz spawalniczej a także przez osoby specjalizujące się w robotach ziemnych oraz drogowych. Wersje z dodatkowym ociepleniem równie dobrze sprawdzą się na jeszcze niższe temperatury spadające poniżej zera w okresie zimowym.

Obuwie robocze Giasco z właściwościami ESD

Wybierając model wykonany w 100% bez elementów metalowych, użytkownik może liczyć na skuteczną ochronę przed wyładowaniami. Zazwyczaj posiadają one dodatkowo kompozytowy podnosek dla lepszego zabezpieczenia palców oraz gumową podeszwę antypoślizgową.

Jakość i solidne wykonanie - dwie główne cechy obuwia roboczego Giasco

Giasco to producent, który stawia na solidne, skórzane wykonanie. Od wielu lat produkuje buty robocze we własnych fabrykach przy użyciu dobrych materiałów. W ofercie tego producenta znajdziemy nie tylko zimowe trzewiki ale także lekkie i oddychające sandały oraz półbuty robocze. Obuwie robocze Giasco to idealna okazja na zyskanie wytrzymałych i niezawodnych butów do pracy. 

Zapoznaj się z klasami ochrony butów roboczych Giasco 

Klasa ochrony SB - podnosek oraz podeszwa odporna na paliwa i oleje.

Klasa ochrony S1 - podnosek, zabudowana pięta, podeszwa absorbująca energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne.

Klasa ochrony S2 - podnosek, zabudowaną piętę, podeszwa absorbującą energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i absorbcja wody.

Klasa ochrony S3 - odporne na przebicie, podnosek, zabudowaną piętę, podeszwa absorbująca  energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i absorbcja wody.

Klasa ochrony S4 - podnosek, zabudowana pięta, podeszwa absorbująca energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne. Wodoszczelne

Klasa ochrony S5 - odporne na przebicie, podnosek, zabudowana piętę, podeszwa absorbująca energię w części piętowej, odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i wodoszczelne.