Lista produktów marki KAMDO

Kamizelki odblaskowe Kamdo - popraw swoje bezpieczeństwo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Kamdo dostępną w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Odzież odblaskowa powinna być używana w sytuacjach, kiedy potrzebne jest zwiększenie widoczności człowieka na drodze lub w czasie pracy. Kamizelka odblaskowa świetne sprawdzi się w przypadkach ograniczonej widoczności na zewnątrz. Słabo widoczna osoba dorosła lub dziecko jest narażona na ryzyko wypadku. Kamizelki ostrzegawcze kamdo występują w wariantach zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Zaopatrz swoje dziecko i nie bój się o jego bezpieczeństwo. Ostrzegawcza odzież zwiększy jego widoczność zarówno podczas pobytu w przedszkolu jak i podczas wieczornych spacerów całą rodziną.

Sprawdź kamizelki odblaskowe Kamdo i zwiększ swoją widoczność na drodze

Kamizelki sprawdzają się w wielu niespodziewanych sytuacjach. Powinniśmy być w nie zaopatrzeni podczas wieczornych spacerów, powrotów do domu poboczem drogi a nawet w czasie nagłej awarii auta, gdy trzeba wyjść z samochodu na drogę

Kamizelki ostrzegawcze dzięki swoim jaskrawym kolorom i właściwościom mogą ustrzec nas przed niebezpieczeństwem. Jeśli zależy Ci na odpowiedniej ochronie to postaw na kamizelki odblaskowe Kamdo.

Kamdo - kamizelki odblaskowe w wielu kolorach

Kamizelki ostrzegawcze dostępne w naszym sklepie są z wysokiej klasy materiałów i posiadają 2 poziome pasy odblaskowe (zgodnymi z normą EN471). Zależnie od preferencji klienta oferujemy państwu wiele wersji kolorystycznych kamizelek odblaskowych.