Lista produktów marki BETA GROUP

Ubrania robocze - Beta workwear

Poszukując ubrania do pracy warto zerknąć na ofertę producenta Beta. W swojej szerokiej ofercie posiada on wszystkie elementy garderoby roboczej. Znajdziemy zarówno bieliznę termoaktywną roboczą jak i klasyczną odzież do pracy - bluzy, kurtki, kombinezony, spodnie do pasa czy ogrodniczki a także buty, czapki, fartuchy a nawet narzędzia i inne akcesoria. Wszystkie ubrania zostały uszyte z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia i uszkodzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od stanowiska jakie zajmuje - odzież robocza dla pracowników budowlanych, hal produkcyjnych i magazynowych a także mechaników.

Bezpieczeństwo i wygoda - sprawdź obuwie robocze Beta

Włoska jakość, nowoczesny design i wysoki poziom bezpieczeństwa to tylko niektóre z cech, które wyróżniają buty bhp firmy Beta. Częsta przyczynom urazów spowodowanych w miejscach pracy jest nieodpowiednie dobranie specjalistycznej odzieży. Chcąc poprawić swoje bezpieczeństwo lub pracowników na halach produkcyjnych i magazynowych warto wyposażyć siebie lub załogę w dobrej jakości, markowe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym lub stalowym. Obuwie z podnoskiem kompozytowym i bez elementów metalowych charakteryzuje się wąskim zakresem oporu elektrycznego. Opór w niskim zakresie pozwala na odprowadzenie ładunków elektrycznych i nadaje obuwiu właściwości ESD.

Obuwie BHP Beta dopasowane indywidualnie do twoich potrzeb

W zależności od wykonywanego zawodu wybierz obuwie robocze dopasowane do własnych preferencji. Warto spojrzeć czy obuwie Beta BHP wyposażone jest w takie elementy jak dodatkowy podnosek antyprzebiciową wkładkę, podeszwę odporną na oleje i paliwa i właściwości hydrofobowe. Zależnie od właściwości obuwia każdy model posiada inną klasę obuwia - SB, S1, S2, S3, S4, S5, S1P.

Ubrania BHP Beta - ciesz się wysoką jakością

Bluza i spodnie robocze do podstawowe wyposażenie garderoby roboczej niezależnie od wykonywanego zawodu. Pracownik reprezentujący daną firmę powinien schludnie wyglądać a przy tym korzystać z praktycznych aspektów odzieży roboczej. Sprawdzone bluzy robocze BETA sprawią, że każdy będzie czuł się dobrze i komfortowo w ubraniach roboczych tego producenta. Wysoka dostępność modeli, wzorów i kolorów ubrań gwarantuje że każdy znajdzie odpowiednie model dla siebie. Spodnie również występują w wielu wariantach. Beta oferuje spodnie do pasa jak i ogrodniczki zapinane na szelki. Każdy model posiada praktyczne kieszenie, które pozwolą na przechowywanie potrzebnych narzędzi i akcesoriów w czasie pracy. Ubrania BHP Beta możesz zamówić już online w naszym sklepie. 

Kurtka robocza Beta - zapewnij sobie skuteczną ochronę przed zimnem

Nie daj się zaskoczyć niskim temperaturom. Postaw na sprawdzoną ocieplaną odzież roboczą. Kurtka robocza to nieodzowny element zimowego ubioru każdego pracownika pracującego na świeżym powietrzu. Odpowiednio dobrana odzież wierzchnia ochroni nas przed zimnem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W swoim asortymencie posiadamy zarówno klasyczne kurtki zimowe jak i specjalistyczne modele takie jak odblaskowe kurtki dla pracowników drogowych i budowlanych czy kurtki robocze trudnopalne a także modele wykonane z oddychającego i wodoodpornego softshellu. Ubrania robocze Beta Work - sprawdź ofertę i wybierz odzież oraz inne akcesoria od sprawdzonego producenta.