Lista produktów marki POLSTAR

Polstar Holding to jeden z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych producentów odzieży i artykułów BHP w naszym sklepie BHP. Producent Polstar oferuje szeroką gamę odzieży roboczej, obuwia ochronnego, rękawic oraz innych artykułów ochrony BHP. Firma stale się rozwija, aby wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania odzieży, obuwia i środków ochrony indywidualnej, podnosząc tym samym jakość i wygląd odzieży, a co najważniejsze bezpieczeństwo, jakie powinna zapewniać. Odzież Polstar jest zawsze wykonana z dużą starannością pod względem użytych materiałów, wzorów i kolorystyki, co zapewnia również szeroką gamę rozmiarów. Polstar BHP to gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie produkty posiadają wymagane europejskie certyfikaty klasy I, II lub III.

Oferta marki Polstar. Odzież robocza w naszym sklepie BHP

Odzież Polstar dedykowana jest różnym grupom zawodowym. W ofercie producenta znajduje się odzież budowlana, odblaskowa oraz przeciwdeszczowa. Dobór odzieży BHP uzależniony jest od rodzaju wykonywanej pracy oraz warunków, w jakich przebywa pracownik. Przykładem popularnej linii odzieżowej Polstar jest linia Brixton Practical lub Brixton Spark. Brixton FLAH to seria przeznaczona dla branż, w których widoczność pracowników jest najważniejsza, przy użyciu tkanin o wysokiej widoczności i podwójnej taśmy odblaskowej. Warto też wiedzieć, co oferuje kurtka ocieplana. Odzież robocza to podstawowy element jesiennej i zimowej odzieży BHP. Polecamy kurtkę Benefit oraz kurtkę Brixton.

Polstar Workwear - Popularna odzież robocza Brixton: Classic, Spark i Brixton Practical

Różne wersje odzieży roboczej Brixton są dostępne w naszym internetowym sklepie BHP. Niezależnie od tego, czy nasi klienci szukają odzieży Brixton Practical, Spark czy Classic, wszystko to znajdą w naszym sklepie Optimum BHP. Do jakich zawodów warto wybrać odzież Polstar? Zasugerowaliśmy to. Jeśli szukasz odzieży budowlanej, warto wybrać spodnie robocze ze wzmocnieniem i wieloma kieszeniami. Tutaj polecamy praktyczną odzież roboczą Brixton w naszym sklepie BHP. Polstar oferuje kolekcję spodni roboczych, bluz oraz zimowej termicznej odzieży roboczej. Do letnich prac polecamy spodnie robocze Brixton Practical z odpinanymi nogawkami lub 100% bawełniany kombinezon Brixton Spark. Bawełna pozwala skórze lepiej oddychać. Producent Polstar oferuje również doskonałą produkcyjną odzież roboczą. Ta sukienka to Brixton Classic. Klasyczna odzież robocza Polstar, tania i wygodna, idealna do prac produkcyjnych, spedycyjnych i magazynowych.

Odzież robocza Brixton Classic obejmuje niedrogie spodnie robocze, bluzy i zimową odzież roboczą Polstar. Zarówno Brixton Classic, jak i cały asortyment dostępny jest w kilku podstawowych kolorach, dzięki czemu odzież Polstar nadaje się do użytku w miejscu pracy, w którym każdy kolor odzieży roboczej Brixton Classic jest przypisany do innego działu firmy.

Spodnie robocze Brixton Polstar — najpopularniejsze spodnie w naszym sklepie BHP

Spodnie robocze Brixton to zdecydowanie najczęściej kupowana odzież robocza Polstar w naszym internetowym sklepie BHP. Tutaj możesz kupić tanie spodnie ochronne, ocieplane spodnie robocze, spodnie odblaskowe lub spodnie budowlane z naszą bogatą ofertą od naszego hurtownika i producenta Polstar. Jako spodnie strukturalne polecamy spodnie Brixton Practical, które posiadają wzmocnienia na kolanach. Wykonane są z wytrzymałego materiału będącego mieszanką poliestru i bawełny.

Liczne kieszenie sprawiają, że praktyczne spodnie Brixton firmy Polstar są ulubionymi spodniami do pasa lub bojówkami.

Zimą bardzo popularne są praktyczne termiczne spodnie robocze Brixton, podobnie jak spodnie zimowe Brixton Spark, które są wykonane z bawełny. Ich nieocieplane wersje to najczęściej letnie spodnie robocze. Spodnie Brixton Spark wykonane są w 100% z bawełny i są bardzo wygodne w dotyku, nie tylko na lato, ale również do pracy w zamkniętych, ciepłych pomieszczeniach. Polstar oferuje również doskonałe spodnie robocze Brixton Flash zapewniające dobrą widoczność i zwiększone bezpieczeństwo. Polstar Brixton Flash Ostrzegawcza odzież robocza w naszym sklepie BHP w świetnej jakości i niskich cenach. Z kolei do prac produkcyjnych najczęściej wykorzystywane są spodnie Brixton Classic. Polstar robi to w różnych kolorach, a niska cena dodaje tej odzieży roboczej atrakcyjności.

Ocieplana kurtka robocza Polstar - zimowa odzież robocza Brixton, Benefit i Seven Kings w naszym sklepie BHP

Ocieplana odzież robocza Polstar w naszym sklepie BHP to bardzo popularny fason. Do naszych bestsellerów należy praktyczna zimowa kurtka robocza Brixton, która zapewnia zarówno ciepło, jak i ochronę przed zimnem. Kaptur zapewnia ochronę przed opadami atmosferycznymi i podmuchami wiatru. Kup ocieplaną kurtkę Brixton Practical Polstar jako kurtkę budowlaną lub do użytku w innych branżach, w których wymagana jest izolowana odzież robocza. Podobnie kurtka robocza Brixton Spark firmy Polstar jest ulubieńcem. Tam, gdzie potrzebna jest lepsza ochrona przed deszczem i śniegiem, nasz sklep BHP poleca ocieplaną kurtkę roboczą z kolekcji Seven Kings, taką jak kurtka Rubin, Saphir, Diamont czy Onyx. Zimowa kurtka robocza Benefit Polstar to również bestseller w naszym internetowym sklepie BHP.