Lista produktów marki BASE

Base - renomowany włoski producent butów roboczych

Co raz więcej osób postanawia zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie pracy i szuka wysokiej jakości butów roboczych. Jako sklep bhp oferujemy szeroką ofertę butów producenta Base. Zaopatrzamy osoby prywatne i firmy w sandały, trzewiki i półbuty robocze najwyższej jakości. Klienci chętnie wybierają modele ESD z kompozytowym podnoskiem ochronnym, który chroni nas przed kontuzją palców w czasie pracy. Producent obuwia ochronnego Base oferuje wygodę i jakość co cenią klienci, którym zależy na komforcie pracy. Sandały robocze firmy Base są lekkie, wygodne i wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Obuwie ochronne Base - ciekawy design i jakość wykoniania

Niezwykłą zaletą butów roboczych Base Protection są innowacje i nowe technologie których zastosowanie sprawia, że obuwie jest wygodne. W zależności od modelu, można wybrać z oferty Base Protection oddychające i przewiewne buty lub nowoczesne i lekkie buty S3. Szeroką ofertę znajdziemy także w kategorii obuwia roboczego ESD. Postaw na obuwie ochronne BHP Base i zapewnij pracę w jak najbardziej komfortowych warunkach. 

Ochrona przed wyładowaniami - postaw na obuwie robocze ESD

Buty robocze, które zostały wykonane w 100% bez użycia metalowych elementów posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Firma Base posiada w swojej ofercie wiele takich modelów i rozmiarów butów. Najdrobniejsze elementy elektroniczne mogą zostać uszkodzone już przy najmniejszym wyładowaniu. W wielu zakładach pracy to właśnie człowiek jest głównym źródłem elektryczności statycznej. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i ochronę i postaw na buty robocze Base ESD.

Obuwie BHP Base to dobry wybór do wielogodzinnej pracy

Bardzo często praca pochłania nam dużą część naszego dnia. Spędzamy w obuwiu od 8 do nawet 12 godzin dziennie. Warto w takiej sytuacji zaopatrzyć się w wygodne buty robocze z żelową wkładką antyzmęczeniową. Zapewniamy wtedy stopie pełen komfort a także dalej dbamy o jej bezpieczeństwo. Odpowiednio dobrane obuwie BHP Base zapewnią wygodę podczas parogodzinnego stania lub chodzenia w pracy.

Przewiewne i komfortowe obuwie ochronne Base

Często agencje pracy i firmy, które zatrudniają wiele osób na hale produkcyjne i magazyny poszukują dla nich wygodnego obuwia. Wtedy zaleca się wybrać wygodne i przewiewne sandały robocze, które okażą się produktem wytrzymałym, bezpiecznym (dzięki dodatkowemu podnoskowi) a przy tym przewiewnym i komfortowym dzięki czemu będą mogły być swobodnie używane w czasie wielogodzinnej pracy.

W celu odpowiedniego dopasowania obuwia warto spojrzeć na jego właściwości i klasę ochrony. Zależnie od właściwości obuwia każdy model posiada inną klasę obuwia - SB, S1, S2, S3, S4, S5, S1P.

Klasa ochrony SB - podnosek oraz podeszwa odporna na paliwa i oleje.

Klasa ochrony S1 - podnosek, zabudowana pięta, podeszwa absorbująca energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne.

Klasa ochrony S2 - podnosek, zabudowaną piętę, podeszwa absorbującą energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i absorbcja wody.

Klasa ochrony S3 - odporne na przebicie, podnosek, zabudowaną piętę, podeszwa absorbująca  energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i absorbcja wody.

Klasa ochrony S4 - podnosek, zabudowana pięta, podeszwa absorbująca energię w części piętowej oraz odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne. Wodoszczelne

Klasa ochrony S5 - odporne na przebicie, podnosek, zabudowana piętę, podeszwa absorbująca energię w części piętowej, odporna na paliwa i oleje. Właściwości antyelektrostatyczne i wodoszczelne.

Klasa ochrony S1P - podnosek, podeszwa o właściwościach antyelektrostatycznych i antypoślizgowych, absorpcja energii w części piętowej, podeszwa z wkładką antyprzebiciową. W odróżnieniu od S3 obuwie robocze klasy S1P nie posiada podwyższonej wodoodporności w zamian zaś S1P charakteryzują się większą przewiewnością.