Pralnia odzieży roboczej

Polskie pralnie Logo

Od 2021 jesteśmy współpartnerem Polskiego programu Polskie Pralnie..

Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie i poprawialiśmy jakość naszych usług aby w końcu stać się członkiem grupy Polskie Pralnie.

Profesjonalna i wygodna odzież robocza to wizytówka każdej firmy. Warto więc zadbać nie tylko o najwyższą jakość wszystkich elementów wyposażenia pracownika, ale również o ich czystość. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających Klientów, oferujemy Państwu profesjonalne pranie odzieży roboczej oraz inne prace serwisowe. Doskonale rozumiemy, że uruchomienie pralni zakładowej wymaga ogromnych nakładów finansowych i zatrudnienia dodatkowych osób do jej obsługi. Wybierając nasze wsparcie, mogą Państwo powierzyć te zadania w ręce profesjonalistów, oczekując korzystnej ceny oraz kompleksowej obsługi.

Odzież robocza to wizytówka Państwa firmy. Jej stan powinien być zawsze nienaganny i estetyczny. Oczywiście czystość odzieży wiąże się także z bezpieczeństwem pracy i higieną. Aby praca mogła być wykonywana prawidłowo należy zadbać o właściwą konserwację i czyszczenie odzieży roboczej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były realizowane na najwyższym poziomie. Dlatego też wykonujemy pranie odzieży roboczej przy użyciu najlepszych środków czyszczących. W razie potrzeby przeprowadzamy też niezbędne prace serwisowe i drobne naprawy odzieży, tak by zawsze była w najlepszym stanie.

Pralnia wodna Natare Zgierz Łódź


.

Pralnia Łódź Zgierz

Pranie odzieży roboczej

Pierzemy i czyścimy odzież roboczą każdego typu, oferując m.in. ich dezynfekcję, odplamianie, a także prasowanie oraz inne pokrewne usługi. Stosujemy najwyższej jakości środki czyszczące i maszyny piorące. Tak, by nie uszkodzić ubrań ochronnych i dostarczyć je do Państwa firmy w nienaruszonym stanie – nawet wprost do pracowniczych szafek. Dzięki temu oszczędzają Państwo cenny czas, otrzymując usługę najwyższej jakości.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty związanej z praniem – zapraszamy do kontaktu!

NAPISZ DO NAS

https://pranieodziezy.pl