Lista produktów marki ARTRA

KIM JEST ARTRA?

Firma ARTRA, s.r.o. powstała w 1991 roku i od prawie 29 lat jest jednym z liderów w produkcji obuwia roboczego i bezpiecznego w Europie Środkowej. Tworzymy inspirujące środowisko pracy w celu maksymalnego wykorzystania potencjału ludzkiego i rozwoju osobowości. Zespół ARTRA - to 200 osób podchodzących z entuzjazmem do swojej pracy.

Dzięki wdrożeniu intensywnych prac badawczych i rozwojowych, innowacyjnych materiałów i technologii oraz dzięki przestrzeganiu wysokich norm jakości, firma produkuje obuwie bezpieczne i robocze, charakteryzujące się wysokimi parametrami użytkowymi, wyjątkową wygodą, maksymalną przyczepnością oraz nowoczesnym wyglądem.

Celem firmy jest osiąganie coraz wyższych zakresów ochrony funkcyjnej stopy. ARTRA, s.r.o. stawia na precyzyjny i innowacyjny produkt, umożliwiający swoim użytkownikom osiąganie najlepszych wyników.Osiągaj swoje cele. Bezpiecznie.

Mając za cel sprostanie wymaganiom środowiska profesjonalistów, ARTRA, s.r.o. przedstawia Państwu 7 kolekcji obuwia roboczego i bezpiecznego. Poznaj obuwie, które spełni Twoje wyobrażenia i na stałe przyczyni się do Twojego sukcesu. Daj się zainspirować.Precyzja połączona z innowacyjnością.

Oczekujesz maksymalnej wydajności? ARTRA ma takie samo podejście. To powód, dla którego nie uznajemy kompromisów na żadnym etapie produkcji. Innowacyjne technologie są stosowane w całym cyklu produkcyjnym w celu osiągnięcia wysokich standardów jakości. Umożliwiają to 70-letnia tradycja obuwnicza i sprawdzone umiejętności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Możesz więc być pewien doskonałości naszego produktu pod każdym względem. Kluczem jest zintegrowanie badań, rozwoju, testów, certyfikacji i produkcji w jednym miejscu, prosto w sercu Europy, na Słowacji. To wyjątkowe połączenie umożliwia osiąganie ekstremalnie krótkich cykli produkcyjnych.Filozofia & misja.

"Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku."

Konfucjusz

Sensem istnienia i rozwoju cywilizacji człowieka jest kreatywne tworzenie wartości, a jednocześnie troska o środowisko, w którym są one wytwarzane. Tworząc wartości, oprócz swojej pracy potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa, wygody i ochrony zdrowia. Nasz zespół, poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i wysiłek, przetwarza to poczucie w rzeczywiste wartości, uosabiające Państwa prawo do godności, bezpieczeństwa, komfortu i estetyki w środowisku pracy. Źródłem naszej profesjonalnej dumy jest Państwa zaufanie w nasze możliwości. To wypełnia nas energią, potrzebną do osiągania kolejnych wizji.

Wiodący producent Artra.

Prawie 30 lat rozwoju i doświadczenia firmy Artra zaowocowało na prawdę dużą sprzedażą na świecie. Jakość produktów Artra przekracza 99.9% czasu gwarancji. Jak mówi sam producent Artra dzięki dużemu stażu wyposaża w swoje produkty aż 28 krajów. Rozbudowana oferta sprzedażowa posiadająca aż 176 modeli butów ochronnych pozwala nam na dopasowanie zapotrzebowania indywidulanie. Przy zakupie butów ochronnych Artra, dzięki produkcji na Słowacji można wspomagać budżet Unii Europejskiej.

Artra obuwie robocze dla prawdziwych profesjonalistów.

Artra to producent szerokiej gamy obuwia roboczego i obuwia ochronnego. Artra łączy dynamiczny design i lekka budowę obuwia. Daje nam szeroki wybór obuwia roboczego i obuwia ochronnego. 

Możemy wyróżnić cechy specjalne obuwia roboczego i obuwia ochronnego którymi 

Obuwie Ochronne SB

Obuwie Ochronne S1

Obuwie Ochronne S2

Obuwie Ochronne S3

Często spotykanym systemem w obuwiu roboczym od producenta Artra jest ESD. To cecha która zapobiega wyładowaniom urządzeń elektrycznych. Wyrównuje to potencjały między dwoma obiektami do momentu powstania równowagi elektrycznej.

Buty do pracy dla tych, co cenią wygodę, praktyczność w połączeniu z elegancją i dynamicznym designem zaprojektowanym przez specjalistów z Artra.

Jeżeli jesteś wymagającym klientem to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję jaką jest zakup butów ochronnych od producenta Artra. Ich dynamiczny design połączony z lekka budowa i komfortem jakie zapewniają te buty ochronne, to znak iż zostały stworzone idealnie dla twojego zapotrzebowania. Wiele rodzajów systemów zastosowanych w podeszwach butów ochronnych od producenta Artra będą sprawiały, że przez cały dzień będziesz czuł się komfortowo i wygodnie w trakcie godzin pracy. Nie zastanawiaj się zbyt długo, produkty Artra czekają na ciebie na naszym sklepie natare.pl