Lista produktów marki ARTRA

KIM JEST ARTRA?

Firma ARTRA, s.r.o. powstała w 1991 roku i od prawie 29 lat jest jednym z liderów w produkcji obuwia roboczego i bezpiecznego w Europie Środkowej. Tworzymy inspirujące środowisko pracy w celu maksymalnego wykorzystania potencjału ludzkiego i rozwoju osobowości. Zespół ARTRA - to 200 osób podchodzących z entuzjazmem do swojej pracy.

Dzięki wdrożeniu intensywnych prac badawczych i rozwojowych, innowacyjnych materiałów i technologii oraz dzięki przestrzeganiu wysokich norm jakości, firma produkuje obuwie bezpieczne i robocze, charakteryzujące się wysokimi parametrami użytkowymi, wyjątkową wygodą, maksymalną przyczepnością oraz nowoczesnym wyglądem.

Celem firmy jest osiąganie coraz wyższych zakresów ochrony funkcyjnej stopy. ARTRA, s.r.o. stawia na precyzyjny i innowacyjny produkt, umożliwiający swoim użytkownikom osiąganie najlepszych wyników.Osiągaj swoje cele. Bezpiecznie.

Mając za cel sprostanie wymaganiom środowiska profesjonalistów, ARTRA, s.r.o. przedstawia Państwu 7 kolekcji obuwia roboczego i bezpiecznego. Poznaj obuwie, które spełni Twoje wyobrażenia i na stałe przyczyni się do Twojego sukcesu. Daj się zainspirować.Precyzja połączona z innowacyjnością.

Oczekujesz maksymalnej wydajności? ARTRA ma takie samo podejście. To powód, dla którego nie uznajemy kompromisów na żadnym etapie produkcji. Innowacyjne technologie są stosowane w całym cyklu produkcyjnym w celu osiągnięcia wysokich standardów jakości. Umożliwiają to 70-letnia tradycja obuwnicza i sprawdzone umiejętności wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Możesz więc być pewien doskonałości naszego produktu pod każdym względem. Kluczem jest zintegrowanie badań, rozwoju, testów, certyfikacji i produkcji w jednym miejscu, prosto w sercu Europy, na Słowacji. To wyjątkowe połączenie umożliwia osiąganie ekstremalnie krótkich cykli produkcyjnych.Filozofia & misja.

"Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku."

Konfucjusz

Sensem istnienia i rozwoju cywilizacji człowieka jest kreatywne tworzenie wartości, a jednocześnie troska o środowisko, w którym są one wytwarzane. Tworząc wartości, oprócz swojej pracy potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa, wygody i ochrony zdrowia. Nasz zespół, poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i wysiłek, przetwarza to poczucie w rzeczywiste wartości, uosabiające Państwa prawo do godności, bezpieczeństwa, komfortu i estetyki w środowisku pracy. Źródłem naszej profesjonalnej dumy jest Państwa zaufanie w nasze możliwości. To wypełnia nas energią, potrzebną do osiągania kolejnych wizji.