Lista produktów marki Raw-Pol

Buty i odzież RAW-POL - Polskie produkty ochrony osobistej

Prezentujemy produkty polskiego producenta środków ochrony BHP, firmy RAW-POL - działającej od 20 lat w branży i dostarczającej najwyższej jakości wyroby. W asortymencie marki znajdują się m.in. rękawice, odzież, produkty chroniące drogi oddechowe, głowę i oczy.  Marka Raw-Pol cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, ze względu na bardzo dobrą trwałość swoich produktów.

Oferowana przez nas odzież i buty tego producenta posiadają niezbędne atesty i spełniają wyśrubowane normy wynikające z dystrybuowania produktów na terenie UE. Priorytetem dla marki podczas tworzenia swoich produktów jest nie tylko bezpieczeństwo użytkowników, ale również komfort wykorzystywania wyrobów BHP w codziennej pracy. 

Wytrzymała odzież RAW-POL w ofercie hurtowni Natare

Praca fizyczna wymaga od odzieży ochronnej dużej elastyczności podczas wykonywania wielu ruchów i wielogodzinnego noszenia jej na sobie. Materiały, które wykorzystuje RAW-POL do produkcji odzieży roboczej, to przewiewne i trwałe tkaniny, odporne na rozerwania i wilgoć. W ofercie znajdziesz koszule, bluzy i kurtki, a także spodnie z wysokogatunkowych materiałów. To praktyczne modele odzieży, wyposażone w dużą ilość poręcznych kieszeni na drobne akcesoria i narzędzia, niezbędne podczas codziennej pracy. Ponadto nasi klienci znajdą w ofercie hurtowni również kamizelki i komplety ostrzegawcze, niezastąpione podczas prac w terenie, zwłaszcza prowadzonych po zmroku. Zapewniają one bezpieczeństwo użytkownikom i sprawiają, że są oni doskonale widoczni, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. 

Wygodne buty RAW-POL na różne warunki 

W hurtowni Natare możesz także wybrać idealne robocze obuwie - zarówno te nieco lżejsze i przewiewne, jak i wyjątkowo szczelne, z metalowymi elementami, które ochronią Twoje stopy przed uszkodzeniem podczas pracy. Dobierz taki model, który ułatwi Ci pracę i zapewni pełne bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych. W razie wątpliwości, które buty RAW-POL będą odpowiednie do Twoich potrzeb - przedstawiciele hurtowni Natare pomogą rozwiać Twoje wątpliwości i przekażą niezbędne szczegóły dotyczące poszczególnych modeli obuwia.