Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Kurtki robocze

Odzież robocza odzież ochronna » Kurtki robocze

Kurtki robocze

Dobrej jakości kurtki robocze to element stroju niezbędny każdemu pracownikowi, który choć niewielką część swojego dnia pracy spędza na zewnątrz. Muszą być zarówno estetyczne i komfortowe, jak też funkcjonalne oraz dostosowane do specyfiki branży. Bez względu na to, w jakiej dziedzinie przemysłu czy usług Państwo działacie, w naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę kurtek, dostosowanych do potrzeb.

 

Oferujemy wyłącznie kurtki najlepszych producentów – w tym kurtki Planam, Deltaplus, Beta, Snickers i więcej. Wszystkie wykonane zostały z nowoczesnych i niezwykle wytrzymałych materiałów. Bez względu na to, czy interesują Państwa kurtki Planam czy Deltaplus na wiosnę bądź jesień, lub też okrycia dostosowane do nawet najniższych temperatur – zapewnimy szeroką gamę rozwiązań.

 

W naszym sklepie internetowym kurtki Planam, Beta czy Snickers czekają na Państwa w obszernej gamie kolorystycznej oraz w zróżnicowanych rozmiarach.  

 

Zapraszamy do składania zamówień – kurtki dotrą pod wskazany adres w krótkim czasie.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK