Lista produktów marki PROTEKT

Zadbaj o bezpieczeństwo na wysokości z firmą Protekt 

Protekt to renomowany polski producent, oferujący sprzęt i akcesoria stworzone do pracy na wysokości. W ich asortymencie znajdziemy solidny sprzęt do zastosowania indywidualnego, a także całe systemy asekuracyjne. Produkty Protekt to certyfikowany sprzęt, który jest chętnie wybierany zarówno przez profesjonalistów jak i osoby pracujące na wysokościach od czasu do czasu. Obecnie posiadamy około 200 produktów tego producenta.

Amortyzator bezpieczeństwa Protekt - bądź bezpieczny na wysokości 

Firma Protekt słynie z produktów wysokiej jakości i starannego wykonania. Dokładają oni wszelkich starań. aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony. Amortyzatory bezpieczeństwa i linki bezpieczeństwa wykonane są z wyjątkowo trwałych i elastycznych komponentów dzięki czemu użytkownik może być pewny ich niezawodności i trwałości przez długi czas. Amortyzatory bezpieczeństwa chroniące użytkowników przed upadkiem z wysokości wykonane są z trwałej taśmy poliamidowej, dodatkowo zabezpieczane i gwarantują pracownikom duży komfort użytkowania.

Protekt - sprzęt ratunkowy wysokiej jakości

Produkty firmy Protekt są chętnie wybierane przez służby państwowe, przede wszystkim przez Straż Pożarną Państwową oraz zastępy OSP. Ich praca wymaga wyposażenia w odpowiedni, specjalistyczny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo nie tylko ratownikom ale także osobom poszkodowanym. Producent Protekt zadbał o to aby każdy użytkownik ich sprzęt czuł się bezpiecznie i dostosował swoje produkty do wymagań odbiorców. Strażacy i ratownicy chętnie stawiają na sprzęt taki jak amortyzatory bezpieczeństwa, szelki linki bezpieczeństwa a także pasy bojowe czy podpinki.