Lista produktów marki HJR

Wytrzymała odzież jednorazowa HJR - sprawdź na Natare

Rękawiczki, czepki, fartuchy ochronne to podstawowa odzież do stosowania w zawodach medycznych ale także w branży spożywczej. Świetnie sprawdzają się w gabinetach lekarskich, stołówkach, kuchniach, laboratoriach a także szpitalach. W ofercie posiadamy zarówno fartuchy foliowe jak i włókninowe. Odzież jednorazowa HJR to idealna okazja, która sprawi, że będziesz w stanie wyposażyć pracowników w jak najlepszego rodzaju ubrania do zastosowania jednorazowego.

Skompletuj strój - HJR odzież jednorazowa

Do fartucha roboczego dobierz sterylne pokrowce jednorazowe na buty a także nitrylowe rękawice tego samego producenta. Dzięki temu zapewnisz sobie a także pacjentowi lub innym ludziom ochronę przed wirusami, bakteriami i innymi zanieczyszczeniami znajdującymi się na ubraniu. Ubrania robocze jednorazowe HJR używane są codziennie przez lekarzy przed rozpoczęciem dyżuru co pozwala na zagwarantowanie odpowiednich warunków higienicznych.

Fartuch roboczy ochronny foliowy czy włókninowy?

Jednorazowy fartuch włókninowy to wysokiej jakości produkt wykonany z włókniny polipropylenowej. Fartuch włókninowy może być zapinany zarówno na zatrzaski lub na znajdujące się w obrębie pasa troczki, które pomogą na dopasowanie rozmiaru do sylwetki osoby noszącej. Dodatkowo fartuchy mogą posiadać gumki w mankietach, które zwiększą ochronę przed zanieczyszczeniem a przy tym zadbają o komfort użytkowania. Fartuch HJR włókninowy najczęściej używany jest w branży medycznej. 

Fartuch foliowy równie skutecznie chroni przed zabrudzeniem lub zaplamieniem ubrania jak i fartuch włókninowy. Występują w wersjach wiązanych zarówno w pasie jak i z tyłu szyi. Odzież jednorazowa HJR? Postaw na ubrania od producenta. 

Ochrona obuwia roboczego przed zabrudzeniami  

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów pokrowców ochronnych na buty firmy HJR. Ochraniacze sterylnie chronią i stanowią skuteczną barierę przed zanieczyszczeniami przenoszonymi na obuwiu. W zależności od modelu mogą być wykonane z wytrzymałej włókniny odpornej na uszkodzenia lub foli. Występują w uniwersalnym rozmiarze z antypoślizgową podeszwą i sprawdzą się w każdym miejscu wymagającym zachowania wysokiego poziomu higieny.