Buty robocze marki ARTRA - Obuwie robocze trzewiki

Trzewiki Artra

Obuwie robocze Artra – uniwersalność i funkcjonalność w jednym

Z jednej strony połączenie wysokiej wytrzymałości i trwałości, typowych dla obuwia roboczego. Z drugiej – komfortu i wygody obuwia rekreacyjnego. Takie właśnie są wysokiej jakości trzewiki Artra. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór modeli, które łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i praktyczne zastosowanie. Dostępne w asortymencie obuwie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Dzięki temu gwarantuje skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w miejscu pracy. Ponadto uniwersalność obuwia Artra powoduje, że doskonale sprawdzi się również podczas wypoczynku na łonie natury.

Solidne i wytrzymałe trzewiki robocze Artra

Trzewiki Artra dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, takich jak mikrofibra oraz naturalna skóra bydlęca. Ich niewątpliwą zaletą jest wodoodporność oraz termoizolacja. Dzięki temu sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Ponadto solidna, antypoślizgowa podeszwa zapewnia stabilność i pewne poruszanie się po każdej powierzchni. Z tego względu dedykowane są przede wszystkim do prac w terenie. Na uwagę zasługuje również solidna konstrukcja obuwia, odporna na ścieranie, uszkodzenia i pęknięcia. Szerokie spektrum właściwości obuwia Artra sprawia, że bez problemu dostosujesz je do indywidualnych potrzeb.

Komfort i higienę pracy zapewnią trzewiki Artra

Solidne wykonanie obuwia ma kluczowe znaczenie nie tylko dla bezpieczeństwa, ale i higieny podczas pracy. Trzewiki Artra doskonale spełniają to zadanie. Wykonane z przepuszczających powietrze materiałów zapewniają stałą wentylację stopy. Zapobiega to jej poceniu i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wszystkie modele posiadają anatomiczne, antybakteryjne wkładki, które skutecznie absorbują wilgoć. Trzewiki Artra są lekkie, nie obciążają stawów, a szeroki kształt podnosków zapewnia optymalną przestrzeń dla stopy, co znacznie wpływa na komfort ich użytkowania.