Maski

Maseczka medyczna na gumkę II R 8% VAT BFE
Maseczka medyczna Polskiego producenta na gumkę II R 8% VAT (BFE >= 98%)
Opakowanie:

50szt (Pudełeczko kartonowe)
2000szt. (Karton zbiorczy 40X50szt.)
13,99 zł

Maski przeciwgazowe ochronne - 100% bezpieczeństwa od Natare.pl

Niektóre miejsca pracy wymagają szczególnych środków ostrożności. Pracownicy są bowiem narażeni na działanie szkodliwych substancji chemicznych, oparów lub pyłów. By zapewnić im najwyższy poziom bezpieczeństwa od pracodawców wymaga się zakupienia odpowiedniej odzieży ochronnej. Jednym z jej elementów są profesjonalne maski ochronne, które skutecznie zabezpieczą drogi oddechowe przed wdychaniem szkodliwych substancji.

W ofercie Natare.pl zapewniamy maski przeciwgazowe, maski filtrujące, a także wymienne wkłady filtrujące do masek.

Do pracy w najbardziej wymagających warunkach polecamy maski przeciwgazowe pełnotwarzowe, które ochronią nie tylko drogi oddechowe, ale również oczy i skórę twarzy. Są one łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, a ponadto zapewniają 100% komfortu podczas wykonywania czynności pracowniczych. Maski wyposażone są w skuteczne systemy filtrujące, a do tego zostały tak skonstruowane, by zapobiec parowaniu oraz powstawaniu wilgoci. W ofercie dostępne są maski przeciwgazowe, które łatwo wyregulować do odpowiedniego rozmiaru.

Maski filtrujące – postaw na skuteczną ochronę pracowników w czasie pracy

Z kolei tam, gdzie nie potrzeba aż tak szczelnej ochrony całej twarzy, polecamy wybrać maski filtrujące zakrywające nos i usta. Ten rodzaj produktu również skutecznie chroni przed działaniem szkodliwych pyłów i oparów. Sprawdzi się w wielu zakładach produkcyjnych, gdzie pracownicy są narażeni na niedogodności, które wystawiają na szwank ich układ oddechowy.

Ponadto maski filtrujące, polecane są również do użytku przez osoby prywatne. Mogą być znakomitym zabezpieczeniem przed smogiem. Polecamy je szczególnie osobom mieszkającym w dużych miastach, w których problem zanieczyszczonego powietrza jest bardzo wysoki. Zastosowanie masek filtrujących pomoże ochronić Wasze płuca przed zanieczyszczeniami, podnosząc jakość oddychania. 

Oferowany produkt stanowi również efektywną ochronę przed bakteriami i wirusami. Warto, by po tego typu zabezpieczenie sięgnęły osoby z obniżoną odpornością, które mają skłonności do szybkiego łapania infekcji. Maska filtrująca ochronna sprawdzi się przede wszystkim w okresach przejściowych czyli na wiosnę i jesień, kiedy wirusy i bakterie są najbardziej aktywne. Polecamy produkt także osobom ze skłonnościami do alergii oddechowych.

Wkłady filtrujące do masek

By zapewnić Wam maksymalną ochronę i bezpieczeństwo, oferujemy wysokiej jakości wkłady filtrujące do masek, które są kompatybilne z produktami dostępnymi w naszym sklepie. Dzięki nim macie gwarancję, że maski ochronne spełniają swoją rolę na najwyższym poziomie. Regularna wymiana wkładów jest niezbędna, by maski skutecznie chroniły drogi oddechowe.

Sięgnijcie już dziś po najwyższy poziom zabezpieczenia układu oddechowego dla Waszych pracowników. Wybierzcie maski przeciwgazowe lub półmaski filtrujące od renomowanych firm. Gwarantujemy, że produkty z naszego sklepu cechuje najwyższa jakość wykonania i doskonała skuteczność.