Lista produktów marki PORTWEST

Portwest - globalny producent odzieży roboczej

Portwest to międzynarodowa firma z siedzibą w Irlandii specjalizująca się w projektowaniu i produkcji odzieży roboczej a w szczególności odblaskowej. Produkują również odzież trudnopalną (która świetnie sprawdzi się dla osób pracujących w wysokich temperaturach np. spawaczy) - obuwie ochronne, rękawice robocze i środki ochrony osobistej. Odzież ochronna Portwest z pewnością sprawdzi się jako niezawodna, funkcjonalna i wygodna w noszeniu. 

Wygoda i bezpieczeństwo - postaw na odzież roboczą Portwest

Wysokiej jakości materiały oraz komfort noszenia. To kluczowe cechy przy doborze odpowiedniej odzieży ochronnej. Spędzamy w niej często o wiele więcej niż 8 godzin. Ma zapewnić nam ona pełną funkcjonalność a także nie może krępować ruchów. Obecnie bluzy robocze dzięki nowoczesnemu i uniwersalnemu designowi nosi się z przyjemnością zarówno w pracy jak i do użytku codziennego. Najpopularniejsze bluzy BHP wykonane są z bawełny oraz z materiału łączącego bawełnę z poliestrem. Bluza robocza różni się od bluzy codziennej przede wszystkim funkcjonalnymi opcjami oraz odpornością na uszkodzenia i rozdarcia. 

Zwiększ widoczność po zmroku - sprawdź odzież ostrzegawczą Portwest

Portwest słynie z produkcji dobrej i wytrzymałej odzieży ostrzegawczej. Odblaskowa odzież to niezbędny element garderoby w pracach wykonywanych na zewnątrz przy drodze a w szczególności po zmroku. Wykorzystanie odblasków wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo pracy. Postaw na markę Portwest - odzież ochronna i robocza już w sprzedaży Natare.