RĘKAWICE OCHRONNE OX.12.320 WINUA OX-WINUA OGRIFOX
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RĘKAWICE OCHRONNE OX.12.320 WINUA OX-WINUA OGRIFOX

  • 10
3,31 zł Brutto 2,69 zł (netto)
Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 120.

Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu

Rękawice ochronne ocieplane, powlekane, stanowią niezastąpiony element wyposażenia w trudniejszych warunkach atmosferycznych i podczas prac na zimnie. Poniżej przedstawiamy kluczowe cechy tych rękawic:

Właściwości:

  • Materiał: Rękawice wykonane są z poliestru, co sprawia, że są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.
  • Powlekanie Lateksem: Rękawice są powlekane lateksem, co nie tylko zwiększa ich trwałość, ale również zapewnia doskonały chwyt i ochronę przed niektórymi substancjami.
  • Ocieplenie: Rękawice są ocieplane, co sprawia, że są idealne do pracy w chłodniejszych warunkach, zwłaszcza na zewnątrz.
  • Zakończenie ściągaczem: Rękawice posiadają ściągacz, który nie tylko utrzymuje je na miejscu, ale także chroni przed dostaniem się zimna i wilgoci do wnętrza rękawic.
  • Stosowanie w Różnych Branżach: Rękawice są przeznaczone do użytku w budownictwie, przemyśle transportowym, oraz na magazynach, gdzie prace odbywają się w różnorodnych warunkach atmosferycznych.

To uniwersalne rękawice, które nie tylko zapewniają ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale także utrzymują dłonie w cieple, co jest istotne podczas prac na zewnątrz w zimie.

 

Tabela rozmiarów:

Rękawice ochronne

OX-WINUA_PB
5902973622058