RĘKAWICE OCHRONNE SIOUX-WIN REIS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RĘKAWICE OCHRONNE SIOUX-WIN REIS

  • 10
40,14 zł Brutto 32,63 zł (netto)
Brutto

32,63 zł netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu

Rękawice ochronne ocieplane wykonane z wysokiej jakości skóry bydlęcej są rękawicami przeznaczonymi do zastosowań, gdzie komfort użytkownika oraz ochrona przed niskimi temperaturami odgrywają istotną rolę.

Oto główne cechy tych rękawic:

  • Materiał wykonania: Rękawice wykonane są z wysokiej jakości skóry bydlęcej licowej w kolorze żółtym. Skóra bydlęca jest trwała, ale jednocześnie miękka, co zapewnia komfort pracy.
  • Ocieplenie: Rękawice są ocieplane od wewnątrz kożuszkiem, co zapewnia izolację termiczną i chroni dłonie przed zimnem. To czyni je odpowiednimi do pracy w niskich temperaturach.
  • Całoskórzane: Rękawice są całoskórzane, co oznacza, że wykonane są w całości ze skóry, włącznie z mankietem. To zapewnia dodatkową wytrzymałość i ochronę.
  • Marszczenie w nadgarstku: Marszczenie w nadgarstku sprawia, że rękawice lepiej przylegają do dłoni, co chroni przed dostaniem się zimnego powietrza do wnętrza rękawic.
  • Miękka skóra: Skóra użyta do produkcji rękawic jest miękka i zapewnia komfort pracy, jednocześnie zachowując trwałość.
  • Prezentacja i trwałość: Rękawice doskonale się prezentują, co sprawia, że mogą być używane zarówno w pracy, jak i w innych sytuacjach. Skóra bydlęca jest trwała, dzięki czemu rękawice mogą wytrzymać trudne warunki.
  • Idealne dla kierowców i kadry kierowniczej: Ze względu na swoją wysoką jakość i komfort, te rękawice są idealne dla kierowców i osób pełniących funkcje kierownicze, które spędzają dużo czasu na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych.

Rękawice ochronne ocieplane z wysokiej jakości skóry bydlęcej są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i komfortowe, co czyni je odpowiednimi dla wielu zastosowań, szczególnie tam, gdzie praca w zimnych warunkach jest częsta.

Tabela rozmiarów:

Rękawice ochronne

SIOUX-WIN
5902973633535