RĘKAWICE OCHRONNE RMC-WINMICROS REIS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

RĘKAWICE OCHRONNE RMC-WINMICROS REIS

  • 10
34,90 zł Brutto 28,38 zł (netto)
Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu

Rękawice ochronne mają następujące cechy:

  • Materiał wykonania: Rękawice są wykonane z wysokiej jakości skóry Microthan połączonej ze streczem. Skóra Microthan jest znana z doskonałej wytrzymałości i odporności na zużycie, co czyni te rękawice odpowiednimi do prac mechanicznych.
  • Część wierzchnia ze streczu: Część wierzchnia rękawic wykonana jest ze streczu w fluorescencyjnym kolorze pomarańczowym z dodatkową odblaskową lamówką, co zwiększa widoczność użytkownika. To szczególnie ważne w warunkach słabego oświetlenia lub w miejscach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z pojazdami lub maszynami.
  • Część chwytna z wykorzystaniem skóry Microthan: Część chwytna rękawic wykonana jest z wysokiej jakości skóry Microthan, co zapewnia doskonałą wytrzymałość na działanie mechaniczne.
  • Ocieplona wkładka: Rękawice posiadają ocieploną wkładkę, co zapewnia izolację od zimna. Dzięki temu są odpowiednie do pracy w niskich temperaturach.
  • Ściągacz w nadgarstku: Rękawice wyposażone są w ściągacz w nadgarstku, który zwiększa dopasowanie rękawic, zapobiegając przedostawaniu się zimna i nieczystości do wnętrza rękawic.
  • Popularne w pracach mechanicznych: Ze względu na swoją wytrzymałość, izolację cieplną oraz widoczność, te rękawice są popularne w ogólnych pracach mechanicznych, zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest izolacja od zimna i ochrona przed ryzykiem mechanicznym.
  • Zawieszką dla prezentacji: Każda para rękawic posiada zawieszkę, co sprawia, że prezentują się atrakcyjnie i nadają się na wszelkiego rodzaju prezentacje.

Te rękawice ochronne są wszechstronne i dostarczają ochrony oraz wygody, co sprawia, że są idealne dla pracowników wykonujących prace mechaniczne w zimnych warunkach. Odpowiednia izolacja termiczna i widoczność użytkownika czynią je atrakcyjnym wyborem w takich zastosowaniach.

Tabela rozmiarów:

Rękawice ochronne

RMC-WINMICROS_P
5907522980481