Lista produktów marki GALMAG

Sklep Galmag

Od samego początku firma Galmag skupiała się przede wszystkim na produkcji i imporcie dobrej jakości obuwia roboczego. Zasłynęła z obuwia roboczego gumowo-filcowego. Kolejne lata przyniosły rozwojowość innych kategorii ochrony indywidualnej. Rękawice, odzież i akcesoria. Szeroka gama partnerstwa nawiązywanego w Polsce jak i Europie bądź na świecie. Świadczy o podejściu do biznesu. Firma Galmag jak sama mówi na pierwszym miejscu stawia na wzajemne zaufanie między Galmagiem a klientem. Dba o niezmienną wysoką jakość produktów. Firma Galmag powstała w roku 2010, a już teraz klasuje się na podium sprzedaży środków ochrony indywidualnej.

Galmag - producent obuwia roboczego.

Wśród 70 modeli obuwia Galmag można znaleźć zarówno buty dla bezpieczeństwa osobistego jak i zawodowe. Wyróżniamy klasy premium oraz ekonomiczną. Najbardziej klasyczne modele cieszą się dużą popularnością. A dodawane regularnie nowości pozwalają iść z duchem czasu. Tak aby obuwie było zabezpieczone. Również modne i wygodne, połączone z bezpieczeństwem.

Galmag sklep z idealnymi ubraniami roboczymi.

Galmag posiada cztery linie ubrań po to aby zapewnić jak największy komfort i praktyczność. Wzmacniane szwy. Łatwość adaptowania odzieży do własnych potrzeb dzięki możliwości regulacji pasów, nogawek czy rękawów. Oraz liczba kieszeni gwarantuje funkcjonalność każdego egzemplarza. Szeroki wybór pozwala na dobranie odzieży do swoich potrzeb. Zachęcamy do zakupu, każdy znajdzie coś dla siebie

Galmag - idealna firma dla Ciebie!

Dzięki szerokiej gamie jaką oferuje nam Galmag. Jesteśmy w stanie dopasować rzeczy do własnych zapotrzebowań. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Dzięki wiodącej jakości Galmag na pewno nikt nie będzie zawiedziony z korzystania z oferty firmy. W naszym sklepie natare.pl jest możliwość zakupu produktów stacjonarnie jak i przez internet.