Lista produktów marki URGENT

Buty robocze i odzież ochronna - Urgent producent

Producent odzieży roboczej Urgent to jedna z najbardziej popularnych na polskim rynku. Produkty spod ich szyldu charakteryzują się klasycznym wyglądem odzieży roboczej, przyjemną jakością i rozsądną ceną. Odzież BHP Urgent to bardzo popularny wybór wśród bluz, spodni roboczych i butów ochronnych w swojej klasie cenowej. 

Solidne ubrania robocze w dobrych cenach - Urgent

Produkty firmy Urgent są chętnie wybierane przez osoby indywidualne potrzebujące odzieży roboczej do codziennej pracy jak i przez duże agencje pracy i pracowników hal magazynowych i produkcyjnych.

Obuwie ochronne Urgent - klasy ochrony SB, S1, S2, S3, S4, S5, S1P

Niezwykle duża popularnością cieszą się buty robocze Urgent. Do ich produkcji często stosowana jest naturalna skóra oraz certyfikowana poliuretan, pcv, guma, która zapewnia wysoką jakość podeszwy i nadaje właściwości antypoślizgowych. W zależności od modelu buty Urgent wyposażone są również w podnosek kompozytowy lub stalowy. Oprócz klasycznych półbutów lub sandałów roboczych Urgent produkuje również trzewiki. Trzewiki ochronne charakteryzują się wysokim stanem, często wybierane są przez pracowników budowlanych i drogowych a te z dodatkową wewnętrzną ociepliną świetnie sprawdzą się do stosowania w okresie zimowym. Firma Urgent produkuje również wygodne wykonane ze skóry zamszowej sandały robocze, idealne dla pracowników magazynów i sklepów wielkopowierzchniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i stacjonarnego przy ulicy Dąbrowskiego 19a w Zgierzu.

Profesjonalna i funkcjonalna odzież BHP Urgent

Nasz sklep BHP oferuje bluzy i spodnie robocze Urgent w przystępnych cenach przy zachowaniu wszystkich walorów roboczych. Odzież tego producenta ma szerokie zastosowanie w zależności od wybranego modelu. W zależności od stanowiska firma Urgent oferuje wyspecjalizowaną odzież roboczą (BHP). Jako Natare posiadamy w swojej ofercie bluzy zarówno do prac wewnątrz czyli dla pracowników magazynów, produkcji oraz monterów i mechaników. Producent Urgent w swojej ofercie posiada również odblaskową odzież, która wyróżni pracownika na zewnątrz i zadba o odpowiedni wysoki poziom bezpieczeństwa w pracy po zmroku.