Lista produktów marki 3M

Zadbaj o bezpieczeństwo i higieny pracy w nowym kombinezonie ochronnym 3M

Pracujesz w miejscu gdzie niezbędny jest wysoki poziom ochrony przed niebezpiecznymi pyłami lub rozpryskami? Postaw na solidne produkty renomowanego producenta 3M. Na odzież ochronną składa się wiele elementów ubioru. U nas zaopatrzysz się w każdą niezbędną część garderoby. Głównym ogniwem całego stroju jest kombinezon, który w wielu pracach w zupełności wystarczy aby skutecznie ochronić noszącego go pracownika. Ochronny kombinezon to podstawa, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie swojego organizmu. Kombinezon 3M wyposażony jest również w wygodny kaptur, który skuteczni ochroni głowę w czasie pracy.

Ochrona dróg oddechowych - postaw na półmaski 3M

Skompletuj cały strój roboczy i dobierz półmaskę lub maskę roboczą 3M. Postaw na wygodę oraz odpowiednią ochronę, nieważne czy pracujesz w zamkniętej przestrzeni, czy na świeżym powietrzu. Zadbaj o swój komfort i wybierz produkty sprawdzonego producenta. Przyjemny miękki dla twarzy materiał oraz kompatybilność z innymi środkami ochrony głowy i oczu 3M a przede wszystkim ochrona przed gazami, parami oraz pyłem - to właśnie główne cechy masek 3M.

Maseczka ochronna FFP3 -  do ochrony przed wirusami i bakteriami

Nie daj się bakteriom i wirusom. Zaopatrz się w półmaskę filtrująca 3M zapewniająca poziom ochrony FFP3 (uchroni ona nas przed 99,8% drobnoustrojów). Maseczka nie utrudnia oddychania dzięki czemu jest chętnie wybierana przez użytkowników. Jest chętnie wybierana zarówno do pracy jak i do użytku codziennego jako środek ograniczający rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.

Dbaj o czystość maski i własne zdrowie - regularnie wymieniaj filtry przeciwpyłowe

Filtr przeciwpyłowy 5911 P1 3M to bardzo dobry wybór pasujący do półmasek i masek pełnych 3M serii 6000 oraz 7000. Niezwykle lekki a przy tym stawia niski opór oddychania. Jego bagnetowe mocowanie zapewnia precyzyjne i bezpieczne połączenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta 3M i skompletowania całego stroju roboczego począwszy od kombinezonu po dodatkowe wyposażenie takie jak półmaska czy maska pełnotwarzowa.

Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.