Lista produktów marki SNICKERS

Odzież robocza Snickers Workwear

Jeśli poszukujesz sprawdzonej i wytrzymałej odzieży roboczej, która oprócz wysokiego komfortu użytkowania oferuje ciekawy design sprawdź ofertę szwedzkiej marki Snickers. Odzież robocza Snickers jest bardzo popularna zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Snickers workwear na rynku odzieży roboczej istnieje od wielu lat. Projektuje, produkuje i dystrybuuje odzież roboczą dla pracowników i entuzjastów majsterkowania z dołożeniem jak najwyższej staranności.

Funkcjonalna odzież BHP - sprawdź ofertę Snickers 

Odzież robocza tego producenta wyróżnią się wyjątkowo wysoką jakością a także ciekawym, nowoczesnym designem. Ich odzież robocza jest chętnie wybierana przez najbardziej wymagających użytkowników. Wysokiej jakości materiały oraz precyzja wykonania odzieży roboczej sprawia, że bluzy, spodnie robocze i wszystkie inne ciuchy robocze są produktami premium. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zdołali wypuścić na rynek kolekcje takie jak Allroundwork czy Flexi Work, które z powodzeniem przyjęły się na rynku odzieży BHP i od lat są chętnie wybierane przez klientów.

Snickers - producent odzieży BHP

Snickers w swojej ofercie posiada wiele modeli bluz roboczych dla użytkowników, którzy cenią sobie przede wszystkim niezawodność a przy tym funkcjonalność odzieży roboczej. Polecana zarówno profesjonalistom jak i osobom poszukujących odzieży roboczej do sporadycznego majsterkowania w przydomowym zaciszu. Dzięki nowoczesnym i uniwersalnym projektom odzieży ochronnej, bluzy oraz spodnie robocze firmy Snickers można śmiało nosić zarówno do pracy jak i do użytku codziennego. Jeśli często pracujesz w delegacjach lub na wyjazdach do klientów postaw na schludny wygląd. Spraw aby odpowiednio dobrana odzież była twoją wizytówką.

Odzież robocza w najlepszym wydaniu - spodnie do pasa i ogrodniczki Snickers

Nie zapominaj o kwestiach bezpieczeństwa. To ono powinno być twoim priorytetem i wybierając odzież roboczą warto zwrócić na te aspekty. Spodnie BHP do pasa Snickers mają za zadanie ochraniać newralgiczne części ciała. Wiele modeli posiada potrójne przeszycia i dodatkowe wzmocnienia na szwach. Użytkownicy spodni roboczych mogą liczyć również na wzmocnienia na kolanach a także na dodatkowe kieszenie w których będzie można umieścić żelowe nakolanniki aby uchronić kolana przed stłuczeniami.

Odzież ochronna premium i obuwie robocze Snickers

Odzież robocza niezbędna jest tam gdzie potrzebna ochrona jest przed różnymi niebezpieczeństwami i czynnikami: chemicznymi, atmosferycznymi, biologicznymi, mechanicznymi. Producent Snickers dla ochrony przed zimnem oferuje bieliznę termoaktywną oraz grube polary i kurtki robocze. Dużą popularnością cieszą się również ich akcesoria robocze takie jak czapki, paski parciana i skórzane, rękawice robocze czy autorskie nakolanniki.