Artykuły COVID-19 | Maseczki | Półprzyłbica | Przyłbice | Rękawiczki

Produkty Koronawirus

Jednorazowe ochronne produkty – koronawirus już nie taki straszny

Sytuacja epidemiologiczna zarówno w kraju, jak i na całym świecie nie napawa optymizmem. Częste mycie i dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust podczas kichania czy zachowanie dystansu zwłaszcza w sklepach to reguły, o których powinno się pamiętać każdego dnia. W obecnym czasie szczególnie dbaj o siebie i innych. Zabezpiecz się w produkty, by koronawirus się Ciebie nie imał

Ochronne produkty i koronawirus nie idą w parze!

Jeśli nie chcesz się zarazić koronawirusem, pamiętaj o podstawowych zasadach. Zachowanie dystansu czy nie bagatelizowanie objawów chorobowych są bardzo istotne. Nie zapominaj jednak o stosowaniu środków ochrony indywidualnej. To najlepsze, co możesz zrobić dla zdrowia swojego i osób w Twoim otoczeniu przy panującej obecnie pandemii. Zachowując ostrożność i stosując ochronne produkty, koronawirus nie powinien Ci zagrażać. 

Maski, przyłbice i rękawiczki to podstawa!

W prezentowanej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uniknąć zakażenia koronawirusem. Odszukasz tutaj maseczki ochronne chirurgiczne oraz te z filtrem FFP2, które zapewniają jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.  Przyłbice i przyłbice na nos i usta spełniają podobne funkcje jak maseczki i również znajdują się w poniższej kategorii. W codziennym funkcjonowaniu niezbędne są również wytrzymałe rękawiczki nitrylowe. Dla osób z branży medycznej warte sprawdzenia są jednorazowe fartuchy, czepki, kombinezony, a nawet pościele.

Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.
19,99 zł
Maseczka higieniczna na gumkę 23% VAT BFE
Maseczka higieniczna Polskiego producenta na gumkę 23% VAT (BFE >= 95%)
Opakowanie:
50szt (Opakowanie foliowe)
2000szt. (Karton zbiorczy 40X50szt.)
34,98 zł