Artykuły COVID-19 | Maseczki | Półprzyłbica | Przyłbice | Rękaiczki

Produkty Koronawirus

Jednorazowe ochronne produkty – koronawirus już nie taki straszny

Sytuacja epidemiologiczna zarówno w kraju, jak i na całym świecie nie napawa optymizmem. Częste mycie i dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust podczas kichania czy zachowanie dystansu zwłaszcza w sklepach to reguły, o których powinno się pamiętać każdego dnia. W obecnym czasie szczególnie dbaj o siebie i innych. Zabezpiecz się w produkty, by koronawirus się Ciebie nie imał

Ochronne produkty i koronawirus nie idą w parze!

Jeśli nie chcesz się zarazić koronawirusem, pamiętaj o podstawowych zasadach. Zachowanie dystansu czy nie bagatelizowanie objawów chorobowych są bardzo istotne. Nie zapominaj jednak o stosowaniu środków ochrony indywidualnej. To najlepsze, co możesz zrobić dla zdrowia swojego i osób w Twoim otoczeniu przy panującej obecnie pandemii. Zachowując ostrożność i stosując ochronne produkty, koronawirus nie powinien Ci zagrażać. 

Maski, przyłbice i rękawiczki to podstawa!

W prezentowanej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby uniknąć zakażenia koronawirusem. Odszukasz tutaj maseczki ochronne chirurgiczne oraz te z filtrem FFP2, które zapewniają jeszcze większy poziom bezpieczeństwa.  Przyłbice i przyłbice na nos i usta spełniają podobne funkcje jak maseczki i również znajdują się w poniższej kategorii. W codziennym funkcjonowaniu niezbędne są również wytrzymałe rękawiczki nitrylowe. Dla osób z branży medycznej warte sprawdzenia są jednorazowe fartuchy, czepki, kombinezony, a nawet pościele.

Nowy
Maska z filtrem FFP2 ochronna - OPHARM
Wysyłka w 24H
Półmaska typu FFP2 bez zaworka wyprodukowana w POLSCE przez firmę OPHARM. Klasa ochrony FFP2 równa jest klasie ochrony popularnych chińskich maseczek KN95.
9,47 zł
Maseczka ochronna FFP3 bez filtra, regulowana - Aura 9330+ 3M
Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewniająca najlepszy poziom filtracji FFP3 (do 99,8% drobnoustrojów), dzięki czemu jest rekomendowana do ochrony przed wirusami i bakteriami. Maseczka bardzo dobrej jakości nie utrudniająca oddychania dzięki czemu jest bardzo popularna i polecana przez naszych klientów. 
Przykładowe zastosowania: kamieniołomy, garncarstwo / ceramika, farmacja, azbest, pył cementowy, szlifowanie, cięcie, wiercenie, sortowanie odpadów. Pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się różnych wirusów i bakterii, w tym COVID-19.

Cechy / Zalety

Maseczka z filtrem FFP3 rekomendowana do ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2.
Składana półmaski filtrujące 3M serii 9300 posiadają trójpanelową, konstrukcję co ułatwia przechowywanie.
Po złożeniu zakryte jest wnętrze półmaski co ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz półmasek podczas przerw w użytkowaniu.
Bardzo dobra szczelność dopasowania - półmaski zachodzą głębiej na brodę i nos. Szeroki środkowy panel zapewnia stabilność położenia, panel dolny skutecznie obejmuje brodę, poruszając się z nią, np. podczas rozmowy.
Nowoczesna włóknina półmasek charakteryzuje się bardzo niskimi oporami oddychania, zwiększając komfort oraz wydłużając okres użytkowania.
Innowacyjny materiał taśm nagłowia redukuje ucisk głowy.
Taśmy posiadają różne kolory, w zależności od klasy ochronnej, co ułatwia identyfikację.
Półmaski przeciwpyłowe są pakowane indywidualnie, aby uniknąć zanieczyszczenia podczas przechowywania.

Wymagania

spełnia normę EN149 - Sprzęt ochrony układu oddechowego. Półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami. Wymagania, badanie, znakowanie.
FFP3 - półmaska w klasie ochronnej 3.