Pojemniki SecuBox

Wytrzymałe pojemniki ochronne SecuBox® - szeroki wybór w Natare

Bezpieczeństwo w zakładzie pracy jest dla każdego właściciela firmy sprawą priorytetową. Istnieje wiele przepisów BHP, które należy w tej kwestii spełnić. Jednak dobry pracodawca patrzy dalej i stara się wprowadzać praktyczne oraz wygodne dla pracowników rozwiązania, które na co dzień usprawnią i ułatwią im wykonywanie swoich obowiązków. 

Pojemniki ochronne SecuBox® to idealne rozwiązanie oraz sposób na zapewnienie bezpieczeństwa, dobrej organizacji oraz zadbanie o sprawność sprzętu, a także odpowiednie przechowywanie środków ochrony osobistej. W sklepie internetowym Natare.pl znajdziesz szeroki wybór pojemników do Twojej firmy. 

Pojemniki ochronne SecuBox® dla Twojej firmy

Pojemniki ochronne to dobry sposób na bezpieczną organizację pracy na halach produkcyjnych, zakładach przetwórczych, magazynach, budowach. Pojemniki firmy SecuBox® to praktyczne rozwiązanie. Są one bowiem nie tylko wytrzymałe, ale również zaprojektowane w taki sposób, aby ich pojawienie się w danym miejscu, przypominało pracownikom o zachowaniu odpowiednich środków ochrony. 

Pojemniki występują w dwóch kolorach niebieskim oraz transparentnym. Ponadto zostały odpowiedni oznaczone zrozumiałymi dla każdego piktogramami. Pojemniki doskonale chronią przed brudem, kurzem oraz wodą. Są przeznaczone do zabezpieczenia osobistych środków ochrony przed wszystkim przed zniszczeniem, ale również zagubieniem. Każdy z pojemników posiada dodatkowo dołączony zestaw montażowy, który pozwala na wygodne przymocowanie go do ściany. Pojemniki zostały wykonane ze sztucznego tworzywa ABS.

Rodzaje pojemników SecuBox® - wybierz odpowiednie dla siebie

Wśród pojemników firmy SecuBox® możemy znaleźć różne rodzaje, przeznaczone do konkretnych celów. 

  1. SecuBox®  Mini – jest to pojemnik przeznaczony do przechowywania: okularów, gogli ochronnych, rękawic, masek przeciwpyłowych, czepków oraz ochronników słuchu.
  2. SecuBox® Midi – jest to pojemnik przeznaczony do przechowywania: okularów, masek przeciwpyłowych, czepków, rękawic, ochronników słuchu oraz gogli ochronnych, jednak ma większe wymiary od poprzednika.
  3. SecuBox®  Midi 4 – jest to pojemnik przeznaczony do przechowywania 4 par: gogli ochronnych, okularów ochronnych lub okularów korekcyjno – ochronnych.
  4. SecuBox® Maxi – jest to pojemnik przeznaczony do przechowywania: kasku ochronnego, hełmu, osłony twarzy, ochrony dróg oddechowych, ochronników słuchu.
  5. SecuBox®  Maxi12 – jest to pojemnik przeznaczony do przechowywania aż 12 par: okularów ochronnych lub okularów korekcyjno – ochronnych. 

W ofercie firmy możemy znaleźć również:

  • Pojemnik ochronny SecuBox® Mobile
  • Hak SecuPoint®  
  • SecuBox®  First Aid Eye Wash. 

Wybierając produkty firmy SecuBox® w sklepie internetowym Natare, zapewnisz swoim pracownikom komfort oraz wygodę pracy. Do tego zmniejszysz koszty wynikające ze zniszczenia oraz zagubienia osobistych środków ochrony Twoich podwładnych.