Sandały robocze FTG

FTG zapewni odpowiednią ochronę Twoich stóp

Obuwie jest jednym z ważniejszych składników ochronnych, w jakie powinien być wyposażony każdy pracownik produkcji. Z profesjonalnych butów korzystają także przedstawiciele służb medycznych i budowlańcy. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko, że coś upadając na stopę, wyrządzi komuś krzywdę, trzeba się zabezpieczyć. W naszej ofercie znajdziesz obuwie na każdą porę roku. Sandały marki FTG są idealne właśnie na te cieplejsze miesiące, w których nadal trzeba przestrzegać zasad BHP. Aby jednak zapewnić stopom większy komfort, dopuszcza się wtedy zmianę butów na te mniej zabudowane.

Wygodne i bezpieczne buty na lato

Obuwie marki FTG pozwala wydajnie pracować także wtedy, gdy termometr wskazuje wysokie wartości. Dotyczy to nie tylko pogody, lecz także warunków panujących w hali. Często specyfika pracy wymusza sięgnięcie po tego rodzaju buty. Sandały wciąż skutecznie chronią, a jednak nie przegrzewają nóg. Dzięki oddychającej podeszwie i otworom można w nich spędzić wiele godzin. Usztywnienia i ochronne warstwy pozwalają bezpiecznie wykonywać kolejne zadania, bez ryzyka kontuzji. Nawet gdy coś spadnie Ci na stopę, czy też wdepniesz w szkodliwą substancję, nic strasznego Ci się nie stanie. Takie ryzyko istnieje w każdym zakładzie pracy, warto więc się przed nim chronić.

Obuwie marki FTG kupisz w dobrej cenie

Buty, które oferujemy, sprawdzą się w wielu branżach. Sprzedajemy je w uniwersalnych kolorach czarnym i białym, bo zdajemy sobie sprawę ze specyfiki różnych zawodów. Stawiamy na sprawdzone marki, takie jak FTG, bo tylko one są w stanie dać gwarancję bezpieczeństwa. Tutaj nie ma miejsca na kompromis, gdy chodzi o ludzkie życie i zdrowie. Sam przekonaj się, o ile pewniej będziesz się czuł, mając na nogach takie obuwie.