WELDAS

Odzież Weldas – niezawodna ochrona przed niekorzystnymi czynnikami!

Praca związana ze spawaniem czy użyciem wysokiej temperatury jest ryzykowna. Nieodpowiednio dobrana odzież może szybko się zniszczyć. Nie ochroni cię przed poparzeniem lub innymi zagrażającymi czynnikami. Jeśli chcesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort, przychodzimy z pomocą! Fartuchy Weldas idealnie odpowiedzą na twoje potrzeby. Wysokiej jakości, zapewnią ci bezpieczeństwo i wygodę. Ochronisz swoje zdrowie i ubrania.

Fartuchy ochronne Weldas – postaw na jakość!

To, co ci oferujemy, to jakość najwyższa z możliwych. Fartuchy Weldas wykonane są z dwoiny bydlęcej – skóry odpornej na działanie wysokich temperatur. Takie rozwiązanie zapewnia także odpowiednią ochronę przed ogniem. Jest bardzo elastyczna, dzięki czemu nie ogranicza twoich ruchów. Szwy szyte są wytrzymałą, ognioodporną nicią, zapewniając gwarancję jakości. Stawiając na proponowane fartuchy ochronne, stawiasz na jakość i wytrzymałość. Bezpieczeństwo idzie z nimi w parze. 

Jakie rodzaje fartuchów ochronnych Weldas oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz fartuchy Weldas o różnej długości. Zakrywające całe ciało, wraz z rękami, by chronić Cię przy pracy, na przykład podczas spawania. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które przez długi czas narażone są na działanie wysokiej temperatury. Posiadamy też fartuchy zapinane na ramionach, do prac, przy których nie trzeba chronić całych rąk. Możesz zdecydować się też na wariant zapinany na pasie, chroniący nogi aż do kolan. Z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!