Vizwell

Uniwersalne kurtki ostrzegawcze Vizwell

Odzież ostrzegawcza stanowi obowiązkowy element wyposażenia pracowników rozmaitych branż. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym zastosowanie znajdują kurtki. Z jednej strony gwarantują one doskonałą widoczność, z drugiej również chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, chłodem lub opadami deszczu. Kurtki ostrzegawcze Vizwell, dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego natare.pl, są bardzo ciekawą propozycją, która doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Kurtki posiadają grubą podszewkę oraz są przeciwdeszczowe. Kontrastowa kolorystyka zapewnia znakomitą widoczność. Można zdecydować się na przykład na fluorescencyjny pomarańczowy/granatowy lub fluorescencyjny żółty/granatowy. Jednocześnie dookoła tułowia, na rękawach oraz ramionach, umieszczone są specjalne taśmy odblaskowe. Tego rodzaju odzież znakomicie sprawdzi się między innymi przy wykonywaniu różnego rodzaju prac drogowych. Dzięki niej użytkownik widziany jest przez innych uczestników ruchu, niezależnie od pory dnia i nocy. Duża ilość dodatkowych kieszeni znacząco zwiększa funkcjonalność. Kurtki dostępne są w wersjach długich i krótkich.

Praktyczne kamizelki odblaskowe Vizwell

Kamizelki odblaskowe Vizwell to niezbędny element wyposażenia w wielu miejscach. Kamizelka sprawdzi się w trakcie wykonywania wszelkich prac, gdzie dużą uwagę przywiązuje się do zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa. Noszą ją pracownicy branży budowlanej lub osoby wykonujące pracę na drodze. W naszym sklepie znaleźć można poliestrowe kamizelki zapinane na rzep, które nabyć można w kolorze żółtym lub pomarańczowym. Posiadają one uniwersalny rozmiar i świetnie sprawdzą się przy różnego rodzaju zastosowaniach. Z naszego asortymentu skorzystać mogą także najmłodsi. Posiadamy kamizelki dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zapewniają one doskonałą widoczność, co jest niezwykle ważnym elementem na przykład podczas powrotu ze szkoły do domu. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z kamizelki ocieplanej dwustronnie. Charakteryzuje się ona bardzo dobrą widzialnością. Jednocześnie dwie kieszenie pozwalają schować w nich wszystko to, co w trakcie wykonywanej pracy powinno być pod ręką.

Wygodne, odblaskowe spodnie robocze Vizwell

Uzupełnieniem stroju ostrzegawczego są odpowiednio dobrane spodnie. Odblaskowe spodnie robocze Vizwell cechuje wysoki komfort i wygoda użytkowania. To produkt niezwykle funkcjonalny, w którym znaleźć można między innymi pojemne kieszenie. Zastosowanie odpowiedniej kolorystyki oraz taśm odblaskowych sprawiają, że osoba wykonująca prace jest doskonale widoczna z dużej odległości. Spodnie są także bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu dobrze znoszą nawet trudne warunki pracy. Proponujemy spodnie w klasycznej wersji lub też spodnie ogrodniczki na szelkach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego natare.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełne zadowolenie dla każdego Klienta.