Planam

Planam – odzież, która sprawdzi się w ekstremalnych warunkach

Praca w chłodni nie należy do najłatwiejszych. Skrajnie niskie temperatury negatywnie wpływają na stan zdrowia, doprowadzając do różnych groźnych chorób. Dość powiedzieć, że nawet lekka praca fizyczna nie powinna być wykonywana, gdy w pomieszczeniu panują wręcz arktyczne warunki. Podobnie sytuacja wygląda w innych miejscach – jeśli temperatura znajduje się na drastycznie niskim poziomie, to wykonanie zleconych obowiązków jest praktycznie niemożliwe. Problem da się jednak rozwiązać, inwestując w ciepłe i komfortowe bluzy. Marka Planam poradzi sobie nawet w ekstremalnych sytuacjach!

Szukasz ubrania do chłodni? Ogrzej się za pomocą kurtek od Planam!

Przebywanie w chłodni może się wiązać z uszczerbkiem na zdrowiu. Znaczne wychłodzenie organizmu z pewnością doprowadzi do poważnych i przykrych konsekwencji. Dlatego każda osoba powinna wyposażyć się w naprawdę ciepłe ubrania. Kurtka do chłodni 5120 od Planam sprawdzi się doskonale. Szczelna ochrona wykonana została z nylonu i poliestru, więc całość gwarantuje również odpowiednią swobodę ruchu. Połącz wspomnianą odzież z innymi elementami ubioru, a praca w chłodni zamieni się w czystą przyjemność!

Ochrona przed zimnem? Poznaj ciepłe bluzy od Planam!

Praca na świeżym powietrzu często kojarzy się z promieniami słońca i lekką, wiosenną pogodą. Rzeczywistość nie wygląda tak kolorowo. Warunki atmosferyczne potrafią dać w kość – szczególnie gdy nadchodzi noc, a obowiązków nie ubywa. Dobrze jest wtedy wykorzystać bluzę Retro Polarową, bo cechuje się dużą wodoszczelnością i wiatroszczelnością. Materiał jest miły w dotyku, a odblaskowe dodatki tylko zwiększają wartość tego produktu. Warto zainteresować się również inną bluzą. Model Highline Planam posiada wiele kieszeni, dostępny jest także w kilku kolorach.