Planam

Odzież dla chłodni i zamrażalni – niezawodna ochrona przed zimnem

Odzież dla chłodni i zamrażalni musi zapewniać pracownikowi ciepło oraz komfort pracy w nawet bardzo niskich temperaturach. Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły sprawiają, że temperatura w mroźniach sięgająca do nawet -39 stopni Celsjusza, nie jest groźna. Doskonała izolacja, precyzja wykonania, swoboda ruchów i materiały najwyższej jakości to tylko część atutów odzieży dla chłodni i zamrażalni. 

Co składa się na odzież dla chłodni i zamrażalni?

Głównym zadaniem odzieży ochronnej do pracy w bardzo niskich temperaturach jest zabezpieczenie przed wychłodzeniem ciała pracownika przez wiele godzin. Chcąc spełnić te warunki, odzież dla chłodni i zamrażalni powinny składać się z elementów chroniących ręce, nogi oraz głowę. Kurtki, spodnie, jednoczęściowe kombinezony, czapki i rękawice to podstawowa ochrona przed zimnem. Prawidłowo dobrane obuwie do chłodni również poprawi Twoje bezpieczeństwo oraz zapewni ciepło stopom przez długi czas.

Del Plus i Planam – profesjonalna odzież dla chłodni i zamrażalni

W ofercie sklepu znajdziesz szeroką gamę asortymentu renomowanych europejskich firm Planam i Delta Plus. Wieloletnie doświadczenie producentów gwarantuje perfekcyjną jakość produktów. Tu nie ma miejsca na błędy! W prezentowanej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne elementy odzieży, obuwie oraz dodatkowe akcesoria, które pozwolą Ci pracować w skrajnie niskich temperaturach. Szeroki wybór rozmiarów pozwoli dostosować całość do Twoich potrzeb. Sprawdź już dziś!