Bluzy Polary

W chłodne i wietrzne dni szukamy odpowiedniej ochrony ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Zależy nam na tym, by ubranie chroniło nas przed zimnem, ale jednocześnie pozwalało skórze oddychać. Nie mniej ważna jest także wygoda podczas pracy, do której przywiązujemy coraz większą uwagę. Dzięki coraz większym wymaganiom Klientów, producenci odzieży roboczej szukają coraz lepszych rozwiązań. W efekcie mamy duży wybór wśród bluz i polarów roboczych, które znajdują się na wyposażeniu zdecydowanej większości pracowników wielu branż. Bluzy i polary polecane są zarówno tym pracownikom, którzy pracują wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdziesz bluzy i polary z kapturem, zapinane na suwak lub wkładane przez głowę. Gładkie bluzy w różnych kolorach to także doskonałe miejsce na logo Twojej firmy. Niektóre polary mogą pełnić funkcję kamizelek – po odpięciu rękawów stają się bezrękawnikami. Poliester i bawełna to najczęściej wykorzystywane materiały podczas szycia bluz roboczych. Również różna gramatura pozwala dobrać grubość bluzy czy polaru do aktualnie panujących warunków. Pamiętajmy, że ważna jest ochrona przed chłodem, ale ważne jest także unikania przegrzania się.

Bluzy i polary posiadają funkcjonalne kieszenie, w których zmieścisz potrzebne rzeczy – telefon, klucze, portfel. Część z nich jest zamykana, więc cenne rzeczy będą całkowicie bezpieczne. Natomiast długopis, po który często sięgasz, umieścisz w łatwo dostępnej kieszonce. Ściągacze lub zatrzaski pomogą wyregulować szerokość rękawa, dzięki czemu będziesz miał pełną swobodę ruchów. W naszej ofercie posiadamy również odblaskowe bluzy i polary – jeśli miejsce pracy wymaga od Ciebie i Twoich pracowników posiadania elementów odblaskowych, wystarczy, że założysz polar i będziesz widoczny z daleka. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie online!