Spodnie krótkie

Wysokie temperatury utrudniają pracę wszystkim, którzy swoje zlecenie wykonują na zewnątrz, niezależnie od pory dnia i tego, czy w ich miejscu pada cień. Dlatego ochrona przed przegrzaniem się oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych jest tak ważna! Uczulamy, by pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem, o ochronie głowy i wzorku, a także o doborze odpowiednio lekkiego ubrania. Strój roboczy, również ten letni, trzeba dopasować do charakteru pracy – najważniejsze jest bezpieczeństwo. Jeśli tylko możemy, rezygnujmy z ciężkiego obuwia i niepotrzebnych warstw materiału.

Krótkie spodnie robocze są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich pracowników, od których noszenie długich spodni nie jest wymagane. Jeśli możesz pozwolić sobie na noszenie w upalne dni krótkich spodenek, nie wahaj się ani chwili dłużej. Dzięki nim lepiej zniesiesz upały, co zwiększy wydajność Twojej pracy. Robocze spodenki szyte są specjalnie z myślą o dużych wymaganiach wszystkich, którzy całe dnie pracują w największym skwarze. Przewiewny, oddychający materiał sprawia, że czujemy się komfortowo, a po kilku dniach pracy nie będziemy mieli odparzeń czy obtarć. Materiał doskonale się układa i leży na naszym ciele, więc w trakcie pracy nie będziemy zastanawiać się czy spodenki nam się zsuną. Dla pewności możemy przewlec przez szlufki pasek. Niektóre modele krótkich spodni roboczych mają w komplecie paski. Za szlufki możemy także zaczepić futerał z telefonem. Wygodne i praktyczne kieszenie pomieszczą najpotrzebniejsze przedmioty, a zapięcia uchronią przed zgubieniem najcenniejszych rzeczy. W pętelki włożysz młotek lub zahaczysz o nie długopis.

Krótkie robocze spodenki szyte są z materiałów o różnej gramaturze i różnym składzie – najczęściej są to spodenki z bawełny i poliestru. Spodnie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach.