Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Buty ESD antyelektrostatyczne

Buty robocze » Buty ESD antyelektrostatyczne

Praca w środowisku podatnym na wyładowania elektrostatyczne wymaga odpowiednich zabezpieczeń – zarówno dla bezpieczeństwa pracownika, jak i procesu produkcyjnego czy też badawczego. Jednym z elementów ochronnych będą buty ESD wykonane z materiałów niepodatnych na wyładowania. Ich zastosowanie zmniejszy ryzyko nastąpienia wyładowania, a co za tym idzie – zagwarantuje niezakłóconą pracę np. wrażliwym instrumentom badawczym.

 

Niezawodne buty ESD

 

W naszym sklepie internetowym kupią Państwo buty ESD dostosowane do pracy w niemal każdym środowisku. Zapewniamy szeroką gamę markowych rozwiązań – wyłącznie od liderów branży BHP w Europie i na świecie. Kupując u nas, bez trudu znajdą Państwo nowoczesne obuwie w każdym rozmiarze, pozwalające na komfortową i bezpieczną pracę bez względu na wymogi techniczne środowiska. Zapewniamy pomoc przy doborze odpowiedniego obuwia ESD, jak również atrakcyjne ceny na wszystkie produkty.

 

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i składania zamówień!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK